Jaunā popmūziķe Aleksandra izdod otro dziesmu

TVNET
Jaunā popmūziķe Aleksandra izdod otro dziesmu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Aleksandra un viņas draugs Artūrs
Aleksandra un viņas draugs Artūrs Foto: publicitātes

Ar otro dziesmu un videoklipu "Viss sākas no jauna" Latvijas popmūzikas skatuvē savu vārdu nostiprina dziedātāja Aleksandra.

"Protams, ka dziesmas stāsts ir par mīlestību un attiecībām. Par jaunu dzīves sākumu, jaunu dzīves nodaļu, kurā tu vari sajust dzīvesprieku un laimi," skaidro dziedātāja. "Dziesmai nav īpaša vēstījuma vai zemteksta - tu klausies stāstu un izproti, vai tas rezonē ar tevi vai ne. Katrs dziesmu var uztvert pa savam, un varbūt kādam ir bijusi tāda pati pieredze vai līdzīga. Vienmēr dzīvē būs šķēršļi, kuri būs jāpārvar, tāpēc nav laba bez ļauna un viss sākas no jauna."

Noskaties dziesmas video!

Dziesmas tapšanā piedalījies mūzikas producents Fakts un dziesmas līdzautori ir Oskars Barsrags un Agnese Rozniece (Rakovska). Savukārt videoklipa tapšanā piedalījusies video producentu komanda - Armless Bird Productions (Ritvars Stankevičs, Christiana Budcenko, Artūrs Vanags), bet galvenajās lomās ir pati Aleksandra un viņas draugs Artūrs.

Interesanti, ka videoklipa sākumā redzamā kūka ar dziesmas nosaukumu video filmēšanas dienā gandrīz izgāzusi visu filmēšanu.

"Kūkai virsrakstu mēs uzrakstījām paši mājās ar Artūru, un domājām, ka nekas ar to kūku nenotiks. Tā bija samērā karsta diena, un kūka bija atstāta automašīnā visu filmēšanas laiku. Diena bija tik piepildīta notikumiem, ka aizmirsām paskatīties, vai ar to viss ir kārtībā. Brīdī, kad mums bija jāsāk filmēt kadri ar kūku, atverot iepakojumu, ieraudzījām, ka uzraksts ir izplūdis pa visu virsmu. Producentu komandas Kristiānai, par laimi, mašīnā stāvēja kociņi, ar kuriem tad mēs saglābām visu, ko varēja saglābt. Savukārt pēc filmēšanas kūku apēdām maksimums 5 minūtēs," stāsta mūziķe.

Uzaugusi, klausoties popmūziku un iedvesmojoties no tādiem māksliniekiem kā popmūzikas lakstīgala Ariana Grande, Summer Walker, Doja Cat, grupas BTS, arī savu mūziku Aleksandra raksta R&B/pop stilistikā, kas pašai ir vistuvākā. Pirmos mūzikas pamatus Aleksandra apguvusi pie Maijas Sējānes, savu laiku mācījusies arī Augusta Dombrovska mūzikas skolā. Tagad, jau četrus gadus, mūzikā un dziesmu rakstīšanā izglītojas pie Agneses Rakovskas, ko sauc arī par savu mentori. Pēc Agneses ierosinājuma Aleksandra sāka nopietnāk pievērsties savu dziesmu rakstīšanai.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu