Izrāde par mīlestību divdesmitgadnieku vidū

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
“Es atceros šo krūšturi
“Es atceros šo krūšturi Foto: Alvils Bijons

Jaunie skatuves mākslinieki izrādē "Es atceros šo krūšturi" mēģina saprast, kas ir mīlestība, vai pat vēl trakāk - kas ir īsta mīlestība divdesmitgadnieku vidū.

13. un 14. oktobrī "Dirty Deal Teatro" pirmizrādi piedzīvos jauno režisoru Jurģa Lūša un Annas Klišānes kopdarbs "Es atceros šo krūšturi". Izrādes dramaturģe ir Diāna Kondraša, savukārt uz skatuves kāps jaunie aktieri Klāvs Kristaps Košins un Endīne Bērziņa.

"Es atceros šo krūšturi" ir stāsts par jaunu pāri, kas mēģina izsecināt savu nākotni, iedvesmojoties no savām domām, mājdzīvniekiem un mūsdienu mīlas stāstiem.

Viens no viņiem domā: "Es ar savu draudzeni dzīvoju kopā pusotru gadu un nezinu, vai gribu turpināt. Es arī nezinu, kāpēc tas tā ir. Ja zinātu, es droši vien spētu ar viņu par to runāt. Bet parasti jau tas ir par to, kurš bumbiņu met, nevis ķer. Es laikam nemāku pamest tā, lai viņa noķertu." Savukārt otrs: "Es, teiksim, nevarētu upurēt attiecības ar savu tuvāko draugu, bet iedomājos, ka pavisam viegli varētu upurēt šīs attiecības. Ja man liktu izvēlēties, piemēram, izbeigt nabadzību pusē Eiropas, bet atdot šīs attiecības, es taču to darītu uzreiz. Nedomājot. Ne?"

"Es atceros šo krūšturi" tapusi projekta “Jauno maiņa” ietvaros. "Jauno maiņa" ir Dirty Deal Teatro, Ģertrūdes ielas teātra, Rēzeknes teātra "Joriks" un Valmieras Drāmas teātra kopprojekts ar mērķi sekmēt teātra attīstību un atbalstīt jaunas skatuves mākslinieku paaudzes ienākšanu Latvijas teātrī.

Vairāk informācijas par projektu un izrādi www.dirtydealteatro.lv Projekts "Jauno maiņa" īstenots ar Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas "KultūrElpa" un Gētes institūta Rīgā finansiālu atbalstu.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu