Grupa "Singapūras satīns" izdod albumu "Stonks"

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
"Singapūras satīns"
"Singapūras satīns" Foto: publicitātes

Pašmāju hiphopa apvienība "Singapūras satīns" kompānijas "Universal Music Group" apgādā izdod trešo studijas albumu "Stonks".

Paši grupas dalībnieki uzsver, ka šis albums ir tapis ilgi un pārdomāti.

"Šis ir visilgāk gatavotais satīna meistardarbs - gluži kā Samuraja zobens tas ir kalts rūpīgi un meistarīgi vairāku gadu garumā. Nav viegli apvienot mūsdienīgu skanējumu ar satīna agrīno filozofiju, taču domāju, ka šajā albumā ikviens atradīs kaut ko atbilstošu savai prasīgajai gaumei," tā jauno albumu raksturo grupas dalībnieks Edgars Bāliņš jeb Tambura Pesto.

Noklausies albumu.

Viņš arī aicina jaunā albuma atskaņošanai pieiet ar īpašu uzmanību: "Man ir tikai viens lūgums - neklausieties albumu, tā vienkārši uzslēdzot fonā, nolieciet visu mazsvarīgo pie malas un veltiet tam stundu, citādi palaidīsiet garām daudzas labas "fiškas"."

Albumā kopumā ir iekļautas trīspadsmit kompozīcijas, tajā skaitā arī dziesma "Toksisks", par leģendāriem hitiem kļuvušās dziesmas "Bambaleo" un "Blingi”, kā arī kopdarbs ar dziedātāju Samantu Tīnu – "Plāksteris". Šis singls pirmo divu nedēļu laikā kopš iznākšanas nepārspēts atrodas “Youtube” klausītāko dziesmu topa pirmajā vietā.

"Stonks"
"Stonks" Foto: publicitātes

Komentāros gan vairāki grupas daiļrades cienītāji ir izteikuši viedokli, ka “šis vairs nav vecais satīns”, tomēr grupas dalībnieks un garīgais līderis Jānis Krīvēns teic, ka satraukumam nav pamata: "Es domāju, ka šajā albumā priekš sevis kaut ko atradīs gan grupas “OG day 1” fani, gan jaunpienācēji. Šī ir pirmā relīze, kur mēs rūpīgi atlasījām dziesmas, kas tiks iekļautas albumā, un varam visi vienbalsīgi stāvēt aiz jebkura no šiem gabaliem. Nav nevienas dziesmas, par kuru mēs pat mazliet šaubītos. Ir pagājuši gandrīz seši gadi, kopš šo visu sākām, un mums visiem jau ir ap vai virs 30 gadiem. Mēs vairs nerakstām dziesmas par to, kā trešo dienu pēc kārtas tusējam “pritonā”, pārrijušies “kaļikus”. Mūsu vecumā vīrieši tā vairs nedara, mums ir citas problēmas, sāpes un aktualitātes. Būtu jocīgi, ja mēs nebūtu nobrieduši kopš mūsu sākuma materiāla, un esmu ļoti, ļoti pateicīgs, ka mums dota tā iespēja nobriest kopā ar "Universal Music"."

Foto: publicitātes

Šis ir arī pirmais pilnizmēra albums, kuru Latvijā izdod "Universal Music Group": “Mums ir patiess prieks par šo sadarbību, kura, jau no pirmajiem izdotajiem singliem ir pierādījusi, ka puiši ir spējīgi radīt kvalitatīvas un klausītāju vidē iecienītas dziesmas. Līdz ar to esam pārliecināti, ka arī jaunais grupas albums “Stonks” iekaros ne tikai klausītāju sirdis, bet arī topu virsotnes,” tā sadarbību ar grupu “Singapūras satīns” raksturo "Universal Music Group" vadītājs Baltijā Petri Mannonens.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu