Brīdinājums!

Apstiprinu, ka esmu vismaz 18 gadus vecs!

18+ ⟩ "Eirovīzijas" uzvarētāji jaunākajā fotosesijā pozē pilnīgi kaili

Sejas.lv
"Eirovīzijas" uzvarētāji jaunākajā fotosesijā pozē pilnīgi kaili
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 7

Šā gada Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētāji, populārā itāļu grupa "Måneskin" savā oficiālajā "Instagram" kontā dalījās ar jauniem kadriem, kuros redzami pilnībā kaili.

No bildēm secināms, ka "Måneskin" ir nolēmuši uz visiem laikiem palikt atmiņā ar seksa simbola statusu. Mākslinieku fotosesijas jau iepriekš bijušas atklātas, taču šoreiz tās pacēlušās jaunā līmenī.

Vēlāk grupas dalībnieki publicēja arī fotogrāfijas no sesijas aizkulisēm. Attēli parāda to, ka grupas dalībnieki ne tikai fotosesijas laikā, bet arī ģērbtuvē staigāja pilnīgi kaili. Viņu intīmās vietas ir pārklātas ar mazām emocijzīmju zvaigznēm.

Kā zināms, grupa šobrīd ir savas popularitātes virsotnē. Atgādinām, ka "Måneskin" nesen paziņoja savas koncertturnejas "Loud Kids On Tour 22" pilsētas un datumus nākamajam gadam, starp kurām ir arī Rīga. Biļetes uz visu pilsētu koncertiem tika izpārdotas vien divu stundu laikā. Šobrīd daudzas pasaules ierakstu kompānijas vēlas sadarboties ar talantīgajiem rokeriem, taču viņi turpina radīt mūziku Itālijā.

Foto: instagram/maneskinofficial
Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu