Atlaistā aktrise Sigita Pļaviņa no Liepājas teātra vēlas piedzīt 10 000 eiro

Sejas.lv
Atlaistā aktrise Sigita Pļaviņa no Liepājas teātra vēlas piedzīt 10 000 eiro
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 15
Sigita Pļaviņa
Sigita Pļaviņa Foto: facebook/sigitapļaviņa

Aktrise Sigita Pļaviņa, kura šī gada vasarā tika atlaista no darba, iesūdzējusi tiesā Liepājas teātri, prasot atzīt par spēkā neesošu darba līguma uzteikumu, atjaunot darbā, kā arī kompensēt morālo kaitējumu, vēsta izdevums "Kurzemes Vārds". 

6. oktobrī abas konfliktā iesaistītās puses – no darba atlaistā aktrise un Liepājas teātra direktors Herberts Laukšteins – sastapās tiesas zālē. 

Lietu gan Kurzemes rajona tiesa Liepājā vakar nesāka skatīt. Pļaviņa lūdza to atlikt, jo viņai esot nepieciešams vairāk laika, lai sagatavotos tiesas sēdei.

Tiesā viņa norādīja, ka grasās iesniegt dažādus pierādījumus – gan rakstiskus, gan audio formātā –, tāpat viņa vēlas lūgt pieaicināt papildu lieciniekus. Pierādījumi būšot par dokumentu viltošanu, interešu konfliktu, nepatiesas informācijas izpaušanu Latvijas medijiem u. c. Tiesa lēma lietas izskatīšanu atlikt uz 4. novembri.

Laikraksts "Kurzemes Vārds" noskaidroja, ka Sigitas Pļaviņas prasības pieteikumā minēti desmit tūkstoši eiro, ko aktrise vēlas piedzīt no teātra.

Atgādinām, ka aktrise no darba teātrī tika atbrīvota šā gada vasarā. "Esmu atbrīvota no darba Liepājas teātrī! Dīvainas sajūtas pēc 29 nokalpotiem gadiem! Bet mīlestība manā sirdī paliek..." vietnē "Facebook" rakstīja Pļaviņa (publika aktrisi vairāk pazīst kā Sigitu Jevgļevsku).

Liepājas laikrakstam "Kurzemes Vārds" aktrise gan skaidroja, ka tas noticis nevakcinēšanās pret Covid-19 dēļ, taču teātra direktors Herberts Laukšteins akcentēja, ka iemesls ir pilnīgi cits.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu