Brīdinājums!

Apstiprinu, ka esmu vismaz 18 gadus vecs!

Latvijā dzīvojošais brazīlietis Felipe pauž savu viedokli par latvju meitenēm gultā

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 12
Felipe Gabriels Ksavjērs
Felipe Gabriels Ksavjērs Foto: Ekrānuzņēmums

Latvijā dzīvojošais brazīliešu futbolists un influenceris Felipe Gabriels Ksavjērs šovā "Kad viņas satiekas" atklāja, ka viņa tautietes mīlējoties ir krietni kustīgākas un aktīvākas nekā latvietes, turklāt nebaidās teikt tieši to, ko vēlas no partnera.

Pie tam sievietes no viņa dzimtenes nebaidās runāt neķītrības: "Es jūtu, ka latvietēm patīk vīrieši, kas jau zina, ko darīt, - viņas tikai izbauda. Brazīlietes gultā ar vīrieti ir vienlīdzīgākas. Šeit, Lietuvā, Krievijā, Baltkrievijā sievietes grib, lai vīrietis ir noteicējs."

Felipe jau pirms tam šovā "Sapņu ķērājas" bija izteicies, ka galīgi neņem ļaunā, ja daiļā dzimuma pārstāves uzreiz pēc randiņa vēlas nodarboties ar seksu: "Man nepatīk dzīties pakaļ sievietēm. Tas ir problemātiski, ka sievietes, kuras jau pirmajā randiņā dodas mājās ar vīrieti, domā, ka ir sliktas meitenes. Es uzskatu, ka tā nav. Tas nav ne labi, ne slikti, un pasaulē ir daudz meiteņu, un man nepatīk daudz rakstīt un lieki tērēt laiku. Jā, man attiecībās svarīgākais ir sekss, tā ir. Tas man nav galvenais, bet gan svarīgākais faktors."

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 12

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu