Hiphopa mākslinieks BUSH izdod albumu "Putni"

TVNET
Hiphopa mākslinieks BUSH izdod albumu "Putni"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
BUSH
BUSH Foto: publicitātes

Pēc astoņu gadu pauzes ar savu trešo soloalbumu "Putni" atgriežas pašmāju hiphopa mākslinieks BUSH (iepriekš zināms kā bū-š). Jaunais albums tapis sadarbībā ar mūzikas producentiem Reinšteinu (Reinis Kirilovs) un trakamelodija (Gundars Neimanis).

Albuma muzikālā daļa un teksti tapuši periodiski kopš 2013. gada, tomēr albuma pilnais koncepts nostiprināts 2021. gadā. Ieraksti veikti "Kreisā krasta studijā" un studijā "Runu zāles ieraksti". Dziesmā "Lapas turpina krist" piedalījies arī hiphopa mākslinieks Arturs Skutelis.

BUSH "Putni"
BUSH "Putni" Foto: publicitātes

"Tie ir tie putni, kas nelidoja pasakā par princesi, kad, sapņojot par nākotni, uz viņiem noskatījās jauna dāma. Tie paši putni, kas toreiz nelidoja tiem, kam reperi nebija dzejnieki,"

jauno albumu raksturo BUSH.

BUSH norāda, ka albums vērsts uz niansēm, kur katram sīkumam ir liela nozīme un ieguldīts liels darbs, lai albums skanētu šādi.

Miksēja un māsterēja Reinis Kirilovs. Ģitāras un basu iespēlēja Staņislavs Kuļikovs. Vizuālā noformējuma un foto autors Georgs Avetisjans.

Noklausies albumu!

BUSH jeb īstajā vārdā Intars Albužis ir dziesmu autors, producents un reperis, kas Latvijas hiphopā zināms gan kā solo mākslinieks, gan apvienības "Runu zāle" dalībnieks. 2005. gadā izdeva savu debijas albumu/grāmatu "Nevietā". Otrais albums "Sēdies krēslā" izdots 2011. gadā, kam sekoja koncerttūre "Uzmini nu" ar noslēguma lielkoncertu 2012. gada maijā koncertzālē "Palladium", kurā izpildīta īpaši sagatavota divu stundu koncertprogramma kopā ar vairākiem viesmāksliniekiem dzīvo instrumentu pavadījumā.

TVNET intervija ar Bū-š (2011. gads).

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu