Sedokova sarāj vīriešus, kuri nedāvina sievietēm ziedus, un parāda, kādu pušķi saņēmusi no Timmas

Sejas.lv
Sedokova sarāj vīriešus, kuri nedāvina sievietēm ziedus, un parāda, kādu pušķi saņēmusi no Timmas
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3

Dziedātāja Anna Sedokova sociālajā vietnē "Instagram" dalījās ar vairākām fotogrāfijām, kurās redzams brangais ziedu pušķis, ko viņai dāvājis vīrs, latviešu basketbolists Jānis Timma. 

Pie fotogrāfijām Sedokova publicēja arī ierakstu, kurā pauda savas pārdomas par to, ka visām sievietēm būtu biežāk jāsaņem ziedi.

"Sievietēm nerūp ziedi - tā uzskata vīrieši, kuriem ir žēl tērēt naudu savām sievietēm. Jā, ir sievietes, kurām patīk margrietiņas. Ir tādas, kurām patīk kolekcionēt kaktusus. Ir, kurām kategoriski nepatīk ziedi, bet tādas es neesmu satikusi.

Izņēmām bērnu no dārziņa, un pēkšņi vīrs kaut kur aizgāja. Ne no kurienes viņš nes milzīgu puķu pušķi. Man bija tāds prieks! Kad man mājās nav ziedu, man ir skumji. 

Mēs devāmies uz veikalu pēc kruasāna, un pārdevēja gandrīz noģība no tā puķu daudzuma manās rokās. Kāds vīrietis kopā ar draudzeni neveikli nolaida skatienu. Es sajutos tik skumji par mūsu sievietēm. Kāpēc? Kāpēc vīrieši nedāvina ziedus? Es viņai atdotu savus, bet tie man ir no mīļotā cilvēka. Katrai meitenei vajadzētu būt savam vīrietim, kurš zina, ka šādi mirkļi paliks viņas atmiņā uz visiem laikiem.

Nu, ja jūs domājat, ka ziedu dāvināšana nav nepieciešama, tad dāviniet dimantus. Tie nenovīst," rakstīja Sedokova.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova)

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu