Pirmajā adventē Pētera baznīca aicina uz Ziemassvētku gaidīšanas laika pasaku

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Pētera baznīca.
Pētera baznīca. Foto: publicitātes

Pirmajā kristiešu svinētajā adventē, 28. novembrī, plkst. 16.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā norisināsies Ziemassvētku gaidīšanas laika pasaka “Sveces liesma”.

Muzikālais uzvedums “Sveces liesma” veidots pēc zviedru rakstnieces Selmas Lāgerlēvas darba “Kristus leģendas” motīviem. Ziemassvētku gaidīšanas laikā cilvēki bieži pievēršas cilvēcisku problēmu risināšanai Dieva patiesības gaismā. Šis stāsts vēstīs par to, cik trausla ir mīlestība un sveces liesma un cik svarīgi ir to nosargāt.

Uzveduma režisore ir Marija Bērziņa. Tajā piedalās Raimonds Celms, Marija Bērziņa, Inta Tirole (Latvijas Nacionālā teātra aktieri), ansamblis “Decembris” un vokālā grupa “Anima Solla”. Muzikālais ietērps un dziesmu aranžijas – Sniedze Prauliņa.

Sniedze Prauliņa
Sniedze Prauliņa Foto: Ekrānuzņēmums

Pasākumu rīko Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Sv. Pētera baznīcas pārvalde, atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Ieeja pasākumā ar ielūgumiem, bērniem ieeja koncertā no 12 gadu vecuma. Bezmaksas ielūgumus var saņemt no 25. novembra “Biļešu paradīze” kasēs.

Apmeklējot pasākumu Rīgas Sv. Pētera baznīcā, jāuzrāda derīgs vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikāts. Bērniem no 12 gadu vecuma jāuzrāda testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu ar negatīvu rezultātu. Iekštelpās ir jāievēro 2 metru distance vienam no otra un jālieto sejas maska, kas nosedz muti un degunu. Apmeklētāji ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm iekštelpās netiek ielaisti.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu