"Very Cool People" piedāvā Vecgada svinību singlu

"Very Cool People" FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Grupa "Very Cool People" piedāvā jaunu singlu no sava jaunākā albuma. Tas ir albuma noslēdzošais skaņdarbs “Get-Together of Old Chums”, kas ir arī taustiņinstrumentālista Māra Vitkus oficiālā debija komponēšanā.

Dziesmai tapis arī videoklips, kas gana kolorīti iezīmē īstenu Vecgada svinību sajūtu.

Šis ir jau sestais singls un videoklips, kas aizgūts no jaunā albuma muzikālajiem dziļumiem.

Klipu seriāla sekotāji jau būs pamanījuši, ka katrā no tiem tiek izstāstīts kāds īpašs veltījuma stāsts. "Get-Together of Old Chums" gadījumā tas ir par īstu draudzību, kopā būšanu un draugu savstarpējo izpalīdzēšanu, ja nu kādam izdevies iekļūt ķibelē ļoti svarīgā svētku atzīmēšanas brīdī.

"Ir milzum daudz dziesmu, kas veltītas tieši Ziemassvētkiem un ģimeniskai kopā būšanai, taču ir ļoti maz skaņdarbu, kas sarakstīti tieši Vecgada vakaram un čomu kopā būšanai," ar filozofisku pamatojumu pie klausītājiem vēršas grupas motors un stūrētājs vienā personā Elvijs Grafcovs. "Tāpēc mēs nolēmām radīt skaņdarbu un videoklipu, kas veltīts tieši šim gada brīdim, un ļoti ceram, ka jaunā dziesma kļūs par Vecgada svinībās iemīļotu skaņdarbu labu draugu kompānijās."

"Katram no mums ir veci čomi, ar kuriem kopā sanākšana vienmēr izvēršas fantastiskās ballītēs un neaizmirstamos piedzīvojumos," šoreiz atsakās paklusēt pat dziesmas aranžētājs - saksofonists Māris Jēkabsons, kurš bieži ir iepriekš minēto piedzīvojumu iniciators un ne vienu reizi vien licis grupas čomiem svinību karstumā doties meklēt tieši viņu. 

"Skaņdarbu sarakstīju viesnīcā Saldū, gaidot, kad pārējie grupas dalībnieki paķers mani pa ceļam, dodoties uz koncertu Nidā, Lietuvā," sev diezgan netipiskā vaļsirdības brīdī atzīst dziesmas autors Māris Vitkus. "Iepriekšējā dienā koncertēju Aizputē, un tā vietā, lai dotos uz Rīgu, nolēmu palikt pusceļā, jo nākamajā dienā grupai tāpat bija jābrauc cauri Saldum uz dienvidiem. Viesnīcā biju apbruņojies ar pacietību un datoru, kas rezultējās Vecgada svinībām veltīta skaņdarba tapšanā."

Iekštelpu kadri klipam filmēti Rīgas kafejnīcā “Ļeņingrad”. Dziesmas video veidojis Valdis Krūmiņš, scenāriju radījis Elvijs Grafcovs, Māris Vitkus un Laura Rozenberga.

Noskaties video.

Dziesma ierakstīta “Mints Music Studio” pie skaņu operatora Tāļa Timrota. Miksēja Andris Buiķis Ciemupē, producēja Elvijs Grafcovs, bet māsterversiju veidoja Deivs Makneirs “Dave McNair Mastering” studijā Ziemeļkarolīnā, ASV.

Jaunais singls noklausāms visās lielākajās mūzikas straumēšanas platformās un izdzirdams labākajās Latvijas radiostacijās.

Uz augšu
Back