"X Faktoru" pirms lielā fināla nākas pamest Dionai Liepiņai

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Svētdien, 5. decembrī, norisinājās vērienīgā muzikālā šova “X Faktors” pusfināls, kurā tika lemts, kuri no dalībniekiem - Grēta Grantiņa, Diona Liepiņa, Eduards Rediko un Viktors Buntovskis - iekļūs lielajā finālā.

Žūrija nespēja vienoties par to, kuram šovs jāpamet, tāpēc tika iedarbināts 200 sekunžu skatītāju balsojums, pēc kura noskaidrojās, ka no šova pirms fināla izstājas un godpilno ceturto vietu šova ceturtajā sezonā iegūst Diona Liepiņa. Iknedēļas skatītāju simpātiju balvu ieguva Viktors Buntovskis.

“Es vēlos pateikt paldies X Faktora komandai un katram atbalstītājam, kurš pievienojās manam pulciņam. Tagad mēs iesim kopā uz Supernovu uz Eirovīziju un citiem projektiem. Paldies, ka esat ar mani,” tā par savu dalību X Faktorā teica 4. vietas īpašniece Diona Liepiņa.

Diona Liepiņa pārsteidza žūriju ar emocionālu Fila Kolina dziesmas “True Colors”. Žūrija šo priekšnesumu vērtēja kā ļoti krāsainu un sapņainu. “Man šķiet, ka tev šī dziesma jāliek savā X Faktora bagāžā,” tā norādīja Aija Auškāpa. Vakara otrajā uznācienā Diona izpildīja dziesmu ar simbolisku nosaukumu “Šis ir mans laiks”, ko izpilda pašmāju skatuves dīva Aminata. Žūrijas pārstāvis Marats Ogļezņevs par šo dziesmu izteicās šādi: “Šādu ritmisku un ātru dziesmu ir grūtāk nodziedāt nekā balādi. Tu labi tiki galā, un šis ir tavs laiks!”

Savā pirmajā pusfināla priekšnesumā atraktīvais Eduards Rediko izpildīja mūžam dzīvās grupas “Queen” dziesmu “Don’t Stop Me Now”, kuru viņa mentors Reinis Sējāns vērtēja šādi: “Šis ir tāds mūsu komandas piegājiens – eksperimentēt, dauzīties un priecāties. Es tevi apsveicu ar šo brīnišķīgo pieredzi.” Otro Eduards dziedāja Bejonses dziesmu “Listen”, kura piecēla kājās visu žūriju. “Tu esi lielisks vokālists,” teica Marats Ogļezņevs.

Pusfināliste Grēta Grantiņa pirmo šova pusfinālā izpildīja Adeles dziesmu “Make You Feel My Love”, pieceļot kājās gan Reini Sējānu, gan Intaru Busuli, kurš Grētai veltīja šādus vārdus: “Tas bija super! Tas bija skaisti! Tas bija patīkami gan acīm, gan ausīm.” Savukārt kā vakara otro dziesmu Grēta izpildīja tikpat spēcīgas vokālistes Bejonses dziesmu “Love On Top”. “Tu mani nošarmēji. Tavs skatiens atkal trāpīja manā sirdī,” atzīmēja Reinis Sējāns.

Publikas mīlulis Viktors Buntovskis pirmajā priekšnesumā izpildīja emocionālo Ērika Kleptona dziesmu “Tears In Heaven”, kura Viktoru īpaši uzrunā ar savu tapšanas stāstu. “Es domāju, ka Ēriks Kleptons var būt mierīgs – šī dziesma ir drošās rokās,” teica Aija Auškāpa. Savā otrajā priekšnesumā Viktors izpildīja viņam ļoti piestāvošu grupas “The Lumineers” dziesmu “Ho Hey”. Viktora mentors Reinis Sējāns to vērtēja šādi: “Es vienkārši baudu darba augļus. Šī dziesma bija vēl viens pierādījums tam, ka skatuve tev piestāv!”

Pusfināla raidījums bija īpašs arī ar to, ka pasaules pirmatskaņojumu piedzīvoja šova žūrijas locekļu Reiņa Sējāna un Intara Busuļa dueta “Bujāns” jaunākā dziesma “He, She, You & Me”. Vakara gaitā uz skatuves kāpa arī grupa Musiqq, kura izpildīja dziesmu “Varu bez tevis”, kā arī Markus Riva kopā ar Samantu Tīnu, kuri izpildīja dziesmu “Asaras acīs / Man nesanāk”.

Nākamajā svētdienā, 12. decembrī, kad tiks aizvadīts šova fināls, šovā atlikušie trīs dalībnieki izpildīs tādas dziesmas, kas, viņuprāt, ļaus viņiem uzvarēt. Visi fināla balsojumā gūtie ienākumi tiks ziedoti labdarības akcijai “Eņģeļi pār Latviju”.

Video: Dionas Liepiņas uzstāšanās

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu