Kas notika ar Ozola slaveno zobu rotu?

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 3
Foto: Ekrānuzņēmums no Youtube video

Reperis un uzņēmējs Ozols jeb Ģirts Rozentāls šovā "Kad viņas satiekas" pastāstīja, ka ir bijis viens no "grilzu" jeb repa pasaulē tik populāro zobu uzliku pionieriem Latvijā.

"Tolaik mēs vienkārši atradām vienu no saviem tuvajiem draugiem, kurš mācījās Latvijas Mākslas akadēmijā, neko nezināja par zobu lietām, un prasījām, lai viņš uztaisa mums "grilzus", jo bijām redzējuši krutas bildes, kurās, piemēram, "Wu-Tang Clan" ir tādi mutē. Tad vēl nebija tā internets pieejams, lai varētu "iegūglēt", kā viņus veido. Mēs "grilzus" taisījām uz vecmāmiņu ieliekamo zobu bāzes, kur ir plastikāts, kas aizāķējas aiz nākamā zoba," atminējās Ozols.

Zobu rotu izgatavošana sākusies ar to, ka vietējie reperi iekodušies plastilīnā: "Viņš no tā atlēja mums šos te zobus, un tā mēs ar viņiem dragājām. Mums vēl bija arī ķēdes un gredzeni, kas bija diezgan smagi."

Ozols gan atklāj, ka viņa zobu rota tikusi nozagta - kāda fane, kura zināma kā Odze, reperim esot nozagusi ne tikai "grilzus", bet arī cepuri, mašīnas atslēgas, dokumentus un brilles. 

Populārais reperis atminas, ka jaunībā budžets bijis ierobežots, taču viņš tāpat uz balvu pasniegšanas ceremoniju atnācis Rīgas Centrāltirgū pirktā kažokā. Par laimi, reperim bijušas arī citas iespējas valkāt šo pompozo apģērba gabalu, jo modē nākuši īsi kažoki - viņš pats noorganizējis tā apgriešanu un apšūšanu.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 3

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu