"Pret mums attiecas ar drausmīgāko naidu." Olga Kambala par atpazīstamību Latvijā

Kad Kambalu pāris izlidoja no Rīgas uz Maroku, viņi nezināja, ka visi ceļojuma plāni atcelsies, jo negaidīti liegta ieceļošana, un būs vien jāpaliek Turcijā. Par laimi Kaspars bija kādu laiku spēlējis šīs valsts basketbola komandā, kā arī zināja turku valodu.

"STV Pirmā!" šovā "Slavenības. Bez filtra" viņa sieva Olga pastāstīja - lai kur viņi ietu šajā valstī, vīrs tiek atpazīts, un ne viens vien grib tikt pie foto ar viņu: "Tas ir tāds vāāu. Es pat nevarēju iedomāties, kādā līmenī mans vīrs tur ir populārs. Uz ielas cilvēki skrien pakaļ un kliedz Kambala, Kambala. Visi viņu zina, Tas vispār nav salīdzināms ar Latviju."

Olga stāsta, ka dzimtenē tā nebūt nav: "Savukārt Latvijā mēs dzīvojam ar to, ka mūs nod***. Pret mums attiecas ar drausmīgāko naidu. Man ir tāda sajūta - ja kādam būtu tāda vara, mūs vienkārši sadedzinātu. Manu vīru jau sen būtu nosituši tikai par to, ka viņš ir Kambala. Tad, kad mēs atlidojām uz Stambulu, es sapratu, ka tur cilvēki uz viņu skatās kā dievu."

Tāpat viņa bija sajūsmā par turku brīnišķīgo uzņemšanu: "Visās tajās valstīs visi ir tik viesmīlīgi. Protams, Kaspars runāja viņu valodā un recepcija uzreiz pacienāja mūs ar tēju. Viss pavisam citādāk nekā pie mums."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olga Kambala (@lukisa04)

Uz augšu
Back