Ziemassvētki Rīgas Domā

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Rīgas Doms Ziemassvētkos
Rīgas Doms Ziemassvētkos Foto: publicitātes

Rīgas Doms aicina uz četru Ziemassvētku koncertu ciklu, kas aizsāksies jau šo svētdien, 19. decembrī līdz pat Vecgadam 31. decembrī.

Šogad Ziemassvētku noskaņu radīs gan zvanu ansamblis "Primus" (vad. Kristaps Karps), gan izcilie ārzemju un pašmāju dziedātāji - Perīne Madefa (Francija), Jānis Apeinis, Juris Vizbulis, Aija Veismane-Garkeviča, kā arī, protams, Latvijas ērģelnieki – Vita Kalnciema, Larisa Bulava, Kristīne Adamaite, Ligita Sneibe, Ilze Reine, Aigars Reinis, Liene Andreta Kalnciema un Larisa Carjkova.

Vita Kalnciema pie Doma ērģelēm
Vita Kalnciema pie Doma ērģelēm Foto: Publicitātes foto

Īpaši tiek gaidīts ansamblis "Trio Tresensus", kas priecēs ar neparastām – kokles, sitaminstrumentu un saksofona – kopskaņām. Krāšņās programmas veidotas daudzveidīgas, ietverot gan klasiskas vērtības, gan jaunradi un protams neiztrūkstoši skaistākās ziemassvētku melodijas. Ziemassvētku egle jau izpušķota un gaida katru klausītāju baudīt brīnišķīgu mūziku senajās Rīgas Doma velvēs.

19. decembrī pl. 17:00 tenors Juris Vizbulis, "Primus" un ērģelniece Larisa Carjkova satiksies koncertprogrammā "Ziemassvētku zvani". Pirmajos Ziemassvētkos – 25. decembrī pl. 19:00 – izskanēs programma "Eņģeļus mēs dzirdējām". Mūzikā vienosies Latvijas Nacionālās Operas solisti Perīne Madefa un Jānis Apeinis, kā arī flautiste Ieva Pudāne un ērģelniece Ilze Reine. Turpretī Otrajos Ziemassvētkos – 26. decembrī pl. 17:00 – trīs talantīgi jaunieši: Aigars Raumanis (saksofons), Līga Griķe (kokle) un Uģis Upenieks (sitaminstrumenti) satiksies ar Rīgas Doma mūzikas direktoru un galveno ērģelnieku Aigaru Reini.

Dziedātājs Jānis Apeinis.\n
Dziedātājs Jānis Apeinis.\n Foto: Edijs Pālens/LETA

Vecgada dienā visi aicināti uz nu jau par ilggadīgu tradīciju kļuvušo koncertu "Ērģeļu skaņās atvadās gads", kas notiks 31. decembrī pl. 16:00. Muzicēs ērģelnieces Larisa Bulava, Vita Kalnciema, Liene Andreta Kalnciema un Kristīne Adamaite. Viņām pievienosies lieliskā flautiste Ilona Meija un brīnišķīgā dziedātāja Aija Veismane-Garkeviča.

Biļetes www.bilesuparadize.lv un Rīgas Doma kasēs, atbalsta Rīgas Domes izglītības, kultūras un sporta departaments, Latvijas Radio, Latvijas Radio Klasika.

Ieeja ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, personu apliecinošu dokumentu un sejas maskām.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu