"Hloja, tu to neesi pelnījusi!" Paternitātes tests apstiprina, ka neuzticīgais Kardašjanas bijušais kļuvis par trešā bērna tēvu

Sejas.lv
"Hloja, tu to neesi pelnījusi!" Paternitātes tests apstiprina, ka neuzticīgais Kardašjanas bijušais kļuvis par trešā bērna tēvu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Tristans Tomsons
Tristans Tomsons Foto: Reuters/ScanPix

Sakramento "Kings" basketbolists Tristans Tomsons pēc paternitātes testa veikšanas apstiprinājis, ka kļuvis par trešā bērna tēvu.

"Šodien [3. janvārī] paternitātes testa rezultāti atklāja, ka Maralija Nikolsa ieņēmusi bērnu no manis," sociālajos tīklos rakstīja basketbolists. "Es uzņemos pilnu atbildību par savu rīcību. Tagad, kad paternitāte ir noskaidrota, es ar nepacietību gaidu mūsu dēla audzināšanu."

Decembrī medijus pāršalca ziņa, ka Tomsons, kurš bijis attiecībās ar amerikāņu realitātes šova "Keeping Up with the Kardashians" zvaigzni, uzņēmēju Hloju Kardašjanu, atkārtoti bijis neuzticīgs viņai.

Ziņots, ka bērns ar fitnesa treneri Maraliju Nikolsu ticis ieņemts Tomsona 30. dzimšanas dienā 2021. gada martā - laikā, kad sportists un Kardašjana vēl bija kopā.

Savā paziņojumā Tomsons publiski atvainojies Hlojai, kura ir viņa otrā bērniņa - meitas Trū - mamma. "Hloja, tu to neesi pelnījusi.

Tu neesi pelnījusi visas šīs sirdssāpes un pazemojumu, ko esmu tev nodarījis.

Tu neesi pelnījusi to, kā esmu izturējies pret tevi visu šo gadu laikā. Man pret tevi ir vislielākā cieņa un mīlestība. Neatkarīgi no tā, kā tu varētu padomāt. Vēlreiz - man ir ļoti žēl," rakstīja Tomsons.

Šī nav pirmā reize, kad basketbolista vārds izskan saistībā ar krāpšanu.

Atgādinām, ka 2018. gadā noplūda foto un video, kuros Tomsons redzams naktsklubā, maigojoties ar divām sievietēm. Jāpiebilst, ka tolaik viņš bija attiecībās ar Kardašjanu, kura bija trešajā grūtniecības mēnesī.

Gadu vēlāk izskanēja baumas, ka Tomsons kādā ballītē skūpstījies ar Džordinu Vudsu - Kardašjanas pusmāsas Kailijas Dženeres tā laika labāko draudzeni.

Tomsona un Kardašjanas attiecības izjuka pērnā gada vasarā - neilgi pēc tam, kad kāda "Instagram" modele vārdā Sidnija Čeisa publiski apgalvoja, ka viņa pārgulējusi ar sportistu. Čeisa esot pārgulējusi ar Tomsonu janvārī, pēc tam, kad viņš pārliecinājis jauno sievieti, ka ir brīva vīrieša statusā. "Tas notika, un tad es uzzināju, ka viņš nav viens, tāpēc izslēdzu viņu no savas dzīves," apgalvoja Čeisa. Tāpat Čeisa klāstīja, ka Tomsons vairākkārt centies sazināties ar viņu - pēdējā reize bijusi dienu pēc viņa un Kardašjanas meitas trešās dzimšanas dienas 12. aprīlī.

Runas par Hlojas un Tristana attiecībām uzvirmoja 2016. gada augustā, kad viņi pirmo reizi kā pāris apmeklēja repera "Flo Rida" dzimšanas dienas ballīti Maiami, ASV.

Šajā laikā Tomsona bijusī draudzene Džordana Kreiga bija pirmā bērniņa gaidībās. Basketbolista pirmais bērns - dēls Prinss - pasaulē nāca 2016. gada decembrī, kad sportists teju pusgadu jau mīlinājās ar Kardašjanu.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu