36 gadu vecumā mirusi "Tik Tok" zvaigzne, kura neilgi pirms nāves apgalvoja, ka "balsis viņas galvā ir apklusušas"

Sejas.lv
36 gadu vecumā mirusi "Tik Tok" zvaigzne, kura neilgi pirms nāves apgalvoja, ka "balsis viņas galvā ir apklusušas"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Foto: tiktok.com/@candimurley

2. janvārī 36 gadu vecumā mirusi "Tik Tok" zvaigzne Kendisa Mērlija Meristauna, zināma kā @candimurley. Tas noticis dažas dienas pēc tam, kad viņa publiskoja video, kurā apgalvoja, ka "balsis viņas galvā ir apklusušas".

Par "Tik Tok" zvaigznes pāragro došanos mūžībā paziņoja viņas māsa Mārša Makevoja, aizsākot ziedošanas kampaņu, kas palīdzētu nosegt bēru izmaksas. Mārša apgalvo, ka Kendisas nāve ģimenei ir milzīgs šoks un tā neesot finansiāli sagatavota, lai organizētu bēres. 

"Tik Tok" zvaigznes nāves cēlos joprojām nav zināms, taču, kā skaidro Kendisas māsa, viņas aiziešana bijusi "negaidīta".

"Mēs esam saņēmuši ziņas, kuras neviens nevēlas dzirdēt. Šonakt mēs zaudējām svarīgu daļu no mūsu ģimenes, manu māsu Kendisu. Tas bija ļoti negaidīti, un mūsu sirdis ir salauztas. Kendisa bija dzīvības pilna un vienmēr dzīvoja savu dzīvi pēc saviem noteikumiem," atzina Mārša, aicinot Kendisas fanus skatīties viņas video, lai saglabātu viņas piemiņu.

Tāpat Mārša atzina, ka Kendisai patika dziedāt un dejot un viņa vienmēr bija enerģijas pilna. "Tagad viņa dejo debesīs."

Kendisai vietnē "Tik Tok" bija 17,1 tūkstotis sekotāju.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu