Aicina iesniegt grāmatas mākslas konkursam "Zelta ābele 2021"

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: AFP/LETA

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija aicina Latvijas grāmatu izdevējus līdz 2022. gada 28. janvārim pieteikt dalību grāmatu mākslas konkursā "Zelta ābele 2021", kurā nominēs aizgājušā gada skaistākās grāmatas.

Jau 29. reizi Latvijas Grāmatizdevēju asociācija organizē grāmatu mākslas konkursu, kura mērķis ir veicināt Latvijas grāmatu izdevēju profesionālā un mākslinieciskā līmeņa izaugsmi, popularizēt grāmatas un lasīšanas kultūru, godināt Latvijā izdoto grāmatu veidotājus.

Konkursā var piedalīties Latvijā reģistrēti grāmatu izdevēji ar oriģināldizaina pirmpublicējumu Latvijā. Tām ir jābūt kārtējā gadā (2021) iznākušajām grāmatām vai iepriekšējā gadā (2020) izdotajām grāmatām, kuras nav piedalījušās iepriekšējā gada konkursā. Kopotie raksti vai grāmatu sērijas konkursā var piedalīties tikai vienu reizi. Grāmatām jābūt iespiestām Latvijā reģistrētā poligrāfijas uzņēmumā.

Konkursam jāiesniedz divi eksemplāri no katras grāmatas, pieteikuma anketa un anotācija līdz 1000 zīmēm, kas ietver informāciju par grāmatas dizainu. Katrs izdevējs var iesniegt vairākas grāmatas. Konkursa nolikums un dalībnieka pieteikuma veidlapa pieejama Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas mājaslapā.

Dalība grāmatu mākslas konkursā "Zelta ābele 2021" ir bez maksas.

Grāmatas konkursam var iesniegt līdz 2022. gada 28. janvāra plkst. 17:00 Latvijas Grāmatizdevēju asociācijā – Rīgā, Baznīcas ielā 37-3. Pirms grāmatu iesniegšanas lūgums sazināties pa tālr. 67 217 730, mob. 23 558 085 vai e-pastu marika@gramatizdeveji.lv, lai vienotos par piegādes laiku.

"Zelta ābele" ir grafiska un vārdiska preču zīme – reģistrēts patents, kas pieder Miķeļa Goppera izdevniecībai "Zelta Ābele". Lietošanas tiesības ir nodotas Latvijas Grāmatizdevēju asociācijai.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu