Noklausies jaunu Raimonda Paula dziesmu "Balts rīts"

Mārtiņš Kanters gatavo jaunu albumu ar Maestro dziesmām
TVNET
Noklausies jaunu Raimonda Paula dziesmu "Balts rīts"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Mārtiņš Kanters
Mārtiņš Kanters Foto: publicitātes

Dziedātājs Mārtiņš Kanters, kurš agrāk bija pazīstams kā Mārtiņš Ruskis, nāk klajā ar jaunu Raimonda Paula dziesmas "Balts rīts" ierakstu un video.

Dziesmas pamatā ir pazīstams un tautā iemīļots dzejnieka Ojāra Vācieša dzejolis. Šī ir pirmā dziesma no šogad gaidāmā dziesmu albuma, kurā būs iekļautas 12 jaunas Maestro Paula dziesmas ar Ojāra Vācieša, Leona Brieža un Guntara Rača vārdiem. Ierakstus producē Gints Stankevičs. Iepriekšējais, sadarbībā ar Paulu tapušais albums "Piparmētru tēja", nāca klajā 2019. gada nogalē un tika nominēts balvai "Zelta mikrofons". Tam sekoja kopīga koncertu sērija.

"Esmu ārkārtīgi pagodināts turpināt sadarbību ar Maestro un ierakstīt viņa jaunās dziesmas. Ojāra Vācieša dzejoli "Balts rīts" pirmoreiz izdzirdēju kad man bija seši gadi, kāda latviešu grupa to skandēja dziesmā pa radio un tas mani uzrunāja pat tik mazā vecumā. Nekad nedomāju, ka tas pie manis atgriezīsies šādā veidā ar Maestro radītu mūziku," tā Kanters.

Dziesmas video režisors ir Kaspars Kambars un tā tapusi kādā sniegotā janvāra dienā Madonas novadā. Videoklipā būtisku lomu spēlē arī Mārtiņa kundze Žanete Kantere.

"Mums paveicās ar video filmēšanu, jo paspējam notvert vienu no pedējām aukstajām dienām janvārī. Tagad skatoties video, saprotu, ka izdarījām pareizu izvēli dodoties uz Vestienu, Kālu ezeru, jo daba tur ir īpaši skaista," komentē dziedātājs.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu