Sāk tirgot biļetes uz mentālās veselības un mūzikas festivālu "Ogle"

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Festivāls "Ogle"
Festivāls "Ogle" Foto: Jānis Leščinskis

Šovasar, no 8. jūlija līdz 9. jūlijam, Siguldas pils kvartālā norisināsies mentālās veselības un mūzikas festivāls "Ogle 2022", informē festivāla sabiedrisko attiecību konsultante Zanda Kočāne.

Festivāla mērķis ir stiprināt izpratni un rūpes par mentālo veselību. Divu dienu garumā būs iespēja apmeklēt izglītojošas lekcijas un nodarbības par mentālās veselības tēmu, kā arī baudīt dažādu mūziķu uzstāšanos.

Festivāls norisināsies trešo gadu. Saglabājot iepriekšējo gadu formātu, arī šogad būs iespēja satikt speciālistus no krīžu un konsultāciju centra "Skalbes" un sekot līdzi starptautiskās organizācijas "The Human Aspect" pieredzes stāstu video sērijai.

Šī gada jaunums būs terapeitiskā joga un mentālās veselības darbnīcas, kas līdz šim Latvijā vēl nav bijušas pieejamas, par festivāla norisi informēja festivāla organizatore Alise Cepurīte. Tiks nodrošināta arī iespēja saņemt "viens pret vienu" konsultāciju ar sertificētiem speciālistiem.

Organizatore noradīja, ka šī brīža situācija pasaulē ir ietekmējusi ikvienu, un festivālā būs iespēja mācīties, kā palīdzēt sev un citiem, lai sabiedrība būtu saprotošāka.

Apmeklētājus ar koncertiem priecēs Arturs Skutelis, Ansis, alternatīvās mūzikas grupa "XIX Dead Monarchs" no Norvēģijas un citi mākslinieki.

Foto: Ieskats "Ogles minifestivāla" norisē.

Pasākums tiks rīkots "zaļajā" epidemioloģiskās drošības režīmā, to būs iespējams apmeklēt tikai personām ar Covid-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātu.

Biļetes uz festivālu pieejamas šeit

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu