
Pirmdien, 14. februārī, LTV publiskoja Eirovīzijas nacionālās atlases, konkursa "Supernova" skatītāju un žūrijas balsojuma rezultātus. Vietu sadalījums daudziem raisījis neizpratni.
Pirmdien, 14. februārī, LTV publiskoja Eirovīzijas nacionālās atlases, konkursa "Supernova" skatītāju un žūrijas balsojuma rezultātus. Vietu sadalījums daudziem raisījis neizpratni.
lol, ok 🤡🤡🤡 pic.twitter.com/dkx9fkd7bG
— jevgenijs (@rubinstein_) February 14, 2022
Kāpēc @LTV_Supernova žūrija tik ļoti neieredz joku priekšnesumus? 8.-10. vieta? Nopietni? #ltvsupernova
— DeathLV (@DeathLVTwitch) February 14, 2022
Žūrija Aminatai devusi vien 2.vietu, Citi Zēni - 1.vieta. Žūriju studijā! Akd. Akd. AKD! #ltvsupernova
— Rod Jans (@cbmornings) February 14, 2022
kā žūrija VIENLAICĪGI novērtē CZ ar pirmo vietu un Gluzunovu ar trešo? 🤪
— Vilis Strungs (@Rizhiks_Pizhiks) February 14, 2022
Vai ne? Interesanti, vai žūrija, kas piešķīra Galvanovskim 4.vietu bija tā pati, kas jau sākumā neiekļāva viņu pirmajā 16niekā?🤔
— sandis krasts (@sandis_krasts) February 14, 2022
Gribu parunāt ar to žūriju, kas vērtē Divstūri augstāk par Mēs Jūs Mīlam. Dafuq
— Linda Kuzņecova (@pepperinoo) February 14, 2022
Mjā. Man galīgi nesaprotams žūrijas vērtējums. Īpaši ņemot vērā budžeta green day samērā augsto vietu.
— Pēteris Rūcis (@pteriss) February 14, 2022
wtf, kas tie par [cenzēts] atradās žūrijā? 🧐🧐🧐
— jade sininen (@jade_sininen) February 14, 2022
Likās, ka Aminata būs pirmā žūrijai, bet šis arī tāds mini pārsteigums, ka tomēr ne
— Miloš (@mtssvgr) February 14, 2022
Ļoti mistiska žūrija
— Martin Urban (@MartinTheGreat_) February 14, 2022
Jau ziņots, ka šogad Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Turīnā, Itālijā pārstāvēs grupa "Citi zēni", kas gan žūrijas, gan skatītāju vērtējumā bija līderi.
Konkursa žūrijas sastāvu LTV atklās pēc starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa. Žūrijā ir Latvijas mūzikas industrijas, pasākumu jomas un televīzijas pārstāvji, kā arī ārvalstu profesionāļi.
Foto: "Supernovas 2022" fināls