Elizabete Gaile izdod emocionālu attiecību dziesmu

TVNET
Elizabete Gaile izdod emocionālu attiecību dziesmu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Elizabete Gaile
Elizabete Gaile Foto: publicitātes

Dziedātāja un dziesmu autore Elizabete Gaile laiž klajā dziesmu "Palaid manu roku vaļā" no gada beigās gaidāmā albuma. Savā jaunajā dziesmā dziedātāja uzdod jautājumu: "Cik bieži jūs domājat, ka varbūt vēl var saglābt?"

Dziesma tapusi, sadarbojoties ar producentu Rūdolfu Macatu un mūziķi Jāni Niedru.

"Esmu gandarīta par dziesmas rezultātu un visu tapšanas procesu, kurš, jāatzīst, bija diezgan emocionāls. Kad runāju savās dziesmās par personiskiem pārdzīvojumiem, ir interesanti pavērot pašai sevi un savas emocijas no malas visā radīšanas procesā. Šajā stāstā esmu bijusi patiesa un ceru, ka šo sajūtu man izdevās nodot arī klausītājam. Dziesmas galvenais elements ir klusums starp diviem cilvēkiem, kurš ir pastāvējis pārāk ilgu laiku, lai abu attiecības spētu no jauna pastāvēt. Var mēģināt no jauna sākt vai saglābt, bet varbūt labāk ir palaist roku vaļā," tā pati dziedātāja.

Dziesmai tapis arī videoklips, sadarbojoties ar operatoru Zigmāru Zilgalvi, Théophile Poncet, stilisti Sintiju Selicku, producenti Loretu Danči un horeogrāfi Beāti Ievu Rozi. Par tās tapšanu stāsta dziedātāja: "Ideja par horeogrāfiju šai dziesmai man radās jau vasarā, kad atsāku iet uz dejas nodarbībām. Kopā ar horeogrāfi Beāti Ievu Rozi un visu komandu, manuprāt, ir izdevies radīt vieglu un gaistošu sajūtu, kas papildina dziesmas stāstu."

Elizabete Gaile
Elizabete Gaile Foto: publicitātes

Dziesmu klātienē baudīt būs iespējams jau šo piektdien, 18. februārī, Elizabetes koncertvakarā "M/Darbnīcā". Dziesma tapusi ar Latvijas Izpildītāju un Producentu Apvienības (LAIPA) atbalstu.

Noskaties dziesmas video!

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu