Ar raibu kompāniju startē jauns pašmāju šovs "Vakariņš ar savējiem"

Sejas.lv
Ar raibu kompāniju startē jauns pašmāju šovs "Vakariņš ar savējiem"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 5

21. februārī pie skatītājiem nonāks jaunais ģimenes kopā sanākšanas šovs "Vakariņš ar savējiem". Tajā katru nedēļu trīs sabiedrībā zināmi cilvēki dosies ciemos pie Latvijas ģimenēm, lai uz savas ādas izbaudītu to, cik meistarīgi latvieši prot uzņemt viesus.

Kādi ir šova noteikumi?

Šovā "Vakariņš ar savējiem" satiekas trīs slaveni cilvēki un dodas viesos pie trim ģimenēm, tā sakot, cilvēkiem no tautas, sarīkojot viens otram izklaidi pēc pilnas programmas – ar pārsteigumiem, priekšnesumiem, mājīgu atmosfēru un pašu gardāko cienastu. Turklāt ballīti aizkadrā komentē pārējās sacensībās iesaistītās ģimenes, draudzīgi norādot uz konkurentu viesmīlības kļūdām un to, ko viņi savā vakariņā darītu citādāk. Pēc katrām svinībām slavenības novērtē aizvadīto sanākšanu.

Tieši šis vērtējums noteiks, kurš uzvarēs un burziņa noslēdzošā vakarā tiks ielūgts uz neaizmirstamām viesībām – šoreiz jau mājās pie slavenības. Lai viesu uzņemšana būtu kā pie savējiem, šajos vakariņos nekāda zvanīšana un klauvēšana pie durvīm nenotiks. Slavenības viesībās iekļūs pavisam negaidot – ar namatēva vai namamātes mājas atslēgām, kas viņiem tiek piešķirtas uz šova filmēšanas laiku. Savukārt uzvarētājs saņems ne mazāk īpašu dāvanu – uz vienu vakaru tiks pie slavenības mājas atslēgām!

Cik jaudīga solās būt "Vakariņš ar savējiem" pirmā mājas ballīte?

Pirmajā nedēļā viesos dosies bijusī labklājības ministre Ramona Petraviča, sporta un TV personība Kaspars Kambala un slavenākais Latvijas krišnaīts Uģis Kuģis.

Jau pirmajā dienā atklāsies, ka Uģis Kuģis ir visai sliktās domās par politiķiem, un viņam būs arī savs viedoklis par Ramonas uzdrīkstēšanos fotografēties erotiskā fotosesijā vīriešu žurnālam. Uģis Kuģis sagādās papildu izaicinājumus arī mājas saimniekiem – pazīstamais krišnaīts neēd ne vien gaļu un zivis, bet arī ļoti daudz citu pārtikas produktu!

Lai atrastu, ko likt uz kārā zoba, viņš pat atļausies ielūkoties mājas saimnieku ledusskapī! Savukārt viesmīlīgie ļaudis centīsies izdabāt Uģim un sacentīsies savā starpā par to, kuram izdosies radīt labāko mājas ballītes atmosfēru. Uzvarētājs ceturtajā dienā dosies uz ballīti Ramonas Petravičas mājās, kuru kopīgi rīkos visas trīs iepazītās slavenības. Pirmajā nedēļā par uzvaru cīnīsies masiere Šarlote, iluzionists, Daces un Enriko Pecolli dēls Dante, kā arī pasākumu vadītājs Mārtiņš. Slavenības tiks iepazīstinātas ar šamaņu tradīcijām, kuras nebūs īsti pieņemamas Uģim, kā arī, pašiem to negribot, aci pret aci sastapsies ar Dantes mājdzīvnieku – čūsku, kas pamanīsies pamatīgi nobiedēt Ramonu.

Bez pārsteigumiem neiztikt!

Arī turpmākās šova "Vakariņš ar savējiem" nedēļas solās būt ne mazāk aizraujošas, bet cīņa par uzvaru arvien sīvāka! Lai radītu īstu mājas ballītes atmosfēru, dalībnieki tās rīkošanā iesaistīs visu ģimeni – kādā mājā bērni gatavos galda kartes, citā vīrs kurinās pirti, bet kāda no dalībniecēm, lai izklaidētu viesus, būs uzaicinājusi noslēpumainu ciemiņu, kurš izrādīsies Latvijā slavens mūziķis!

Taču, lai vakariņam piešķirtu neaizmirstamu intrigu, saimnieki līdz pēdējam brīdim nezinās, kuras slavenības gaidāmas ciemos. Starp viņiem ir aktieri Regīna Devīte, Jānis Jarāns, Imants Strads, dziedātāji Adriana Miglāne, Miks Dukurs, Evija Vēbere, hokeja vārtsargs Edgars Masaļskis, šķēpmetēja Līna Mūze, olimpiskais čempions, basketbolists Kārlis Lasmanis un citi.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu