Apprecējies "Lauku sētas" pārītis Aigars un Evita

Sejas.lv
Apprecējies "Lauku sētas" pārītis Aigars un Evita
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: publicitātes

Īstās sapņu kāzās viens otram jāvārdu teica šovu "Lauku sēta" un "Ģimene burkā"  dalībnieki - Aigars Kļavs un Evita Riekstiņa.

Pāris savas attiecības noformēja oficiāli dzimtsarakstu nodaļā, bet vakarā neaizmirstamā pasākumā līksmoja kopā ar tuvākajiem radiem un draugiem.

Līgava savā kāzu dienā bija tērpusies gluži kā princese – kuplā baltā kleitā un ar kronīti galvā, kamēr līgavainis kāzu uzvalkam bija izvēlējies tumši zilus toņus. Netrūka arī kāzām raksturīgās tradīcijas – svinīgā solījuma brīdī jaunajam pārim tika apjozta tautiska josta, tā simboliski stiprinot abu savienību, bet ar kurpju palīdzību atraktīvā spēlē tika noskaidrots viss par abu attiecībām.

Par neaizmirstamu piedzīvojumu izvērtās arī pāra pirmā deja, kuru viņi bija īpaši iestudējuši šim notikumam par godu un kas izpelnījās kāzu viesu ovācijas. Par muzikālo pavadījumu abi izvēlējās Kristīnes Prauliņas izpildīto Raimonda Paula dziesmu "Melns ar baltu", jo tā vislabāk raksturojot abu mīlestību un kaislīgās attiecības. Turklāt Evitu kāzu dienā gaidīja vēl kāds pārsteigums – Aigars īpaši viņai un abu mīlestībai bija sarakstījis dziesmu, kuras pirmatskaņojums saviļņoja līgaviņas sirdi.

“Es savā jaunajā statusā jūtos ļoti labi. Viss ir izdevies lieliski – lai gan nemaz tik ļoti nebaidījāmies, ka kaut kas varētu noiet greizi. Viss bija tik romantiski, tiešām sapņu kāzas!” sajūsmu par piedzīvoto neslēpj Evita Riekstiņa, kura pēc kāzām pieņēmusi vīra uzvārdu un nu godājama par Evitu Kļavu.

Apskati foto no pāra īpašās dienas!

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu