Video ⟩ Alla Pugačova pirmo reizi komentē runas, ka pametusi Krieviju

Sejas.lv
Alla Pugačova pirmo reizi komentē runas, ka pametusi Krieviju
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Foto: instagram/alla_orfey

Kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā izskanējušas runas, ka estrādes zvaigzne Alla Pugačova kopā ar ģimeni pametusi Krieviju. Nu dziedātāja vietnē "Instagram" paskaidrojusi situāciju. 

Jau ziņots, ka Pugačovas vīrs un bērnu tēvs, šovmenis Maksims Galkins 24. februārī, dienā, kad Krievija iebruka Ukrainā, publiski pauda nostāju, ka ir pret karu.

Savukārt 2. martā Galkins savā "Instagram" ievietoja video no Arhangeļskas, kur redzami agresīvi noskaņoti viņa talanta cienītāji, kuri pēc viņa paziņojuma pret karu Ukrainā tagad pieprasa atgriezt naudu par viņa koncerta biļetēm.

Pēc notikušā klīda baumas, ka Alla Pugačova pametusi Krieviju. Kā vēstīja Krievijas mediji, primadonna kopā ar vīru Maksimu Galkinu un dvīņiem Gariju un Ļizu bija manīti Vnukovas lidostā Maskavā 28. februārī.

Runas, ka Pugačova pametusi Krieviju, vēl vairāk pastiprināja fakts, ka šogad pirmo reizi nenotika primadonnas ikgadēji rīkotās svinības par godu pavasara sākumam.

Daudzu gadu garumā marta pirmajā svētdienā Pugačova pulcē tuvākos draugus un Krievijas šovbiznesa zvaigznes, aicinot viņus uz svinībām, kur viņa ierasti saka: "Es atļauju pavasari!" Viesi uz pasākumu ierodas ar dzelteniem ziediem. Šoreiz viesus neviens nesagaidīja. 

Nu vietnē "Instagram" Pugačova skaidrojusi, kur patiesībā devusies. Viņa publicēja kāda arhibīskapa runu, kurā viņš paziņo, ka gaiss kļuvis tīrāks, jo Pugačova pametusi Krieviju. 

Tomēr dziedātāja baumas atspēkoja:

"Par agru priecājies, Andrjuša. Atvaļinājums, brīvdienas un ārstēšanās neskaitās emigrācija. Atgriezīšos - tiksim skaidrībā. Aiziešu uz baznīcu, palūgšos par tevi, Dieva zaimotāj."

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu