Būū kopā ar hiphopa projektu "Muud" izdod dziesmu "Ēno"

TVNET
Būū kopā ar hiphopa projektu "Muud" izdod dziesmu "Ēno"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Būū kopā ar hiphopa projektu "Muud"
Būū kopā ar hiphopa projektu "Muud" Foto: publicitātes

Nupat aizvadītajā Mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta mikrofons" ceremonijā savu publisko pirmatskaņojumu piedzīvoja dziedātājas Būū un hiphopa mūzikas projekta "Muud" kopdarbs - dziesma "Ēno".

Ceremonijā Būū ieguva divas "Zelta mikrofons" statuetes kategorijās "Debija" un "Dziesma" ("Sāku no sākuma"), kā arī TVNET lasītāju gada simpātijas balvu mūzikā.

Atceroties muzikālās sadarbības pirmsākumus, Būū stāsta: "Muud man ir dikti mīļi. Jau pavasarī, kad vēl nebija lielu indikāciju par to, vai Būū ar mūziku viss izdosies, puiši mani un manu mūziku acumirklīgi novērtēja un mani pašu pieņēma bariņā, kas man, intravertam susuram, daudz nozīmē. Fantastiski apzināties, ka pagājis, patiesībā, mazs laika sprīdis, un jau kopīgi kāpām uz "Zelta mikrofona" skatuves."

Dziesma "Ēno" ir stāsts par mākslinieka neizsīkstošo vilkmi turpināt, neskatoties uz grūtībām.

"Dziesma pie manis atnāca pagājušajā ziemā, kad maniakāli smagi strādāju pie mūzikas, biju pārgurusi un izdegusi, un neredzēju nekam jēgu. Likās, ka manā vietā turpina strādāt mana ēna," atklāj Būū.

Būū kopā ar hiphopa projektu "Muud"
Būū kopā ar hiphopa projektu "Muud" Foto: publicitātes

"Muud" dalībnieks "Punkts uz i" atminas, ka "Ēno" skice uzreiz norezonēja, jo ikdienā daudz strādāts tuvu izdegšanai, kad emocijas svārstās no prieka līdz izmisumam.

"Ir svarīgi uzturēt sevī spēcīgu garu, it īpaši šajā grūtajā laikā, kad ir tik liela neskaidrība par nākotni, darot to, kas vislabāk padodas. Svarīgi atrast krāsu dzīvei, un katra ēna to padara arvien dzīvāku," atzīst "Punkts uz i".

Dziesmas "Ēno" tapšanā piedalījās Būū, "Punkts uz i", Cepums, Jānis Krūmiņš, Henrijs Mucenieks (ģitāra), Ernests Aļļis (saksofons), bītmeikeri – Silins Beats un Beatowski.

Līdz ar singlu "Ēno" straumēšanas servisos publicētas vēl trīs jaunas "Muud" dziesmas - "Nav saules", "Venēra" un "Spīd logā" (piedaloties Henny).

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu