Eirovīzijas uzvarētāji "Måneskin" Rīgā uzstāsies nākampavasar

TVNET
Eirovīzijas uzvarētāji "Måneskin" Rīgā uzstāsies nākampavasar
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Måneskin
Måneskin Foto: Vyacheslav Prokofyev/Vyacheslav Prokofyev/TASS

2023. gada 18. maijā Arēnā Rīga vispasaules koncertturnejas "Loud Kids" ietvaros uzstāsies Eirovīzijas uzvarētāji "Måneskin". Kā informēts agrāk, katrā valstī atšķirīgu Covid-19 izplatības ierobežojumu dēļ grupai nācās pārcelt šā pavasara koncertturneju, kuras ietvaros 14. martā bija ieplānota uzstāšanās arī Rīgā.

Pārcelšana nozīmē lieliskus jaunumus tiem, kas milzīgajā pagājušā rudens ažiotāžā nepaspēja iegādāties biļetes, jo tagad pārdošanā nonāks zināms skaits papildu biļešu. Atgādinām, ka 30. septembrī visas tai brīdī pieejamās biļetes tika izpirktas trīs stundu laikā.

"Biļešu servisa" (www.bilesuserviss.lv) izklaides pasta klientiem īpašā iepriekšpārdošana sāksies otrdien, 22. martā, plkst. 10.00. Publiskā pārdošana - no piektdienas, 25. marta, plkst. 15.00. Savukārt tiem, kuriem jau ir biļetes, absolūti nekas nav jādara, jo iepriekš iegādātās biļetes paliek derīgas uz jauno datumu.

"Mēs esam ļoti priecīgi beidzot jums pavēstīt, ka mūsu "Loud Kids" turneja kļuvusi tik skaļa, ka būs dzirdama visā pasaulē. "Loud Kids" turneja kļūst skaļāka, un faktiski tā kļūs par mūsu pirmo turneju ASV. Pieprasījuma dēļ visos mūsu pārceltajos Eiropas datumos tagad palielināta ietilpība + mēs esam pievienojuši dažus jaunus tiem, kas iepriekš palaida garām iespēju iegādāties biļetes. Protams, ir ļoti grūti izziņot koncertus laikā, kad Ukrainā turpinās šausminošais karš un cieš nevainīgi cilvēki.

Mēs esam satriekti par ukraiņu tautu un esam ar viņiem solidāri. Un varas cilvēku lēmumu dēļ, kas ietekmē tik daudzu nevainīgu cilvēku dzīvi, mēs atceļam Krievijas datumus. Mums visiem ir jāstāv kopā par mieru tagad un vienmēr,"

tā grupa.

Foto: 65. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētāji - Itālija.

"Måneskin" ir pirmā itāļu grupa, kas ar divām kompozīcijām iekļuva Lielbritānijas singlu topa desmitniekā un tikai otrā grupa Eirovīzijas vēsturē, kuras vēl cita viena dziesma iekļauta ASV Billboard Global 200 topā. Kopumā ar 7 dimanta, 161 platīna un 37 zelta diskiem, miljoniem straumējumu un skatījumiem mūzikas straumēšanas platformās itāļu rokeri ir nostiprinājuši savu globālo statusu visos lielākajos mūzikas tirgos.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu