Foto ⟩ Ar diviem izpārdotiem koncertiem Olga Rajecka atklāj jubilejas turneju

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Ar diviem krāšņiem koncertiem Olga Rajecka atklāj jubilejas koncertturneju
Ar diviem krāšņiem koncertiem Olga Rajecka atklāj jubilejas koncertturneju Foto: Renārs Koris

Ar diviem pilnībā izpārdotiem koncertiem Lielvārdes Kultūras namā 2. aprīlī sākās dziedātājas Olgas Rajeckas jubilejas koncertturneja "Mana svētku diena". Aplūko foto no koncertiem! 

Uz skatuves līdz ar Olgu kāpa dziedātāji Aija Andrejeva un Uģis Roze, Lielvārdes Violetais koris, grupa "Eolika", Tautas deju ansamblis "Madara", instrumentālā grupa Jāņa Miltiņa vadībā u.c. mākslinieki, savukārt skatītāji pēc koncerta atzina, ka programma bijusi sastādīta ļoti pārdomāti un viņi varējuši izdziedāties no visas sirds. Arī turpmāk, kā sola dziedātāja, koncertos gaidāms ļoti daudz pārsteigumu, katrs koncerts būs īpašs un sagādās ļoti labas emocijas. Starpbrīdī varēja apskatīt Olgas Rajeckas skatuves tērpu, fotogrāfiju un koncertu afišu izstādi, un tā būs apskatāma arī citviet Latvijā, kur notiks dziedātājas koncerti.

Foto: Ar diviem krāšņiem koncertiem Olga Rajecka atklāj jubilejas koncertturneju.

Koncerta rīkotāji tāpat atgādina, ka turpmāk, lai apmeklētu koncertus, nav nepieciešams uzrādīt C-19 sertifikātu, un arī sejas maskas publiskos pasākumos vairs nav jāvalkā.

Olgas Rajeckas nākamie koncerti notiks Valmierā, Rēzeknē, Rīgā, VEF Kultūras pilī, Ventspilī, Cēsīs, bet pēc tam – arī Dobelē, Jelgavā, Kandavā, Jūrmalā, Liepājā un Saulkrastos.

Biļetes var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu