Augustā notiks "Opus pro" dziedātājam Alex veltīts piemiņas koncerts

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Foto: Grupa "Opus pro" prezentē jauno albumu "Būsim kopā arvien"
Foto: Grupa "Opus pro" prezentē jauno albumu "Būsim kopā arvien" Foto: Jānis Škapars/TVNET

6. augustā plkst.20 Lielvārdes parkā, blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā, notiks pērnā gada nogalē mūžībā aizgājušā dziedātāja, ilggadīgā grupas "Opus pro" dziedātāja Alex (Oļega) Andrejeva (1962–2021) piemiņai veltītais koncerts "Zvaigznes ceļš".

Koncertā piedalīsies grupas "Opus pro" zelta sastāvs, dziedātāja un Alex meita Aija Andrejeva, ģitārists un daudzu grupas hitu autors Harijs Zariņš, komponists Zigmars Liepiņš, mūziķis Uldis Marhilevičs, dziedātāji Jānis Aišpurs, Ivo Fomins, Dināra Rudāne, Olga Rajecka, Ainars Virga, Atis Ieviņš, grupas "Dagamba", "Credo", "Colt", "Very Cool People", "Laime pilnīga", "Laika suns", ģitārists Armands Alksnis, Muravejs, Antra Stafecka u.c. mākslinieki.

"Kad tētis aizgāja mūžībā, pēc kāda laika man radās sajūta, ka vajag viņa piemiņai sarīkot tādu kārtīgu rokkoncertu, kurā skanētu viņa dziedātās dziesmas, pulcētos viņa draugi, domubiedri un laikabiedri un arī mākslinieki, kuri iedvesmojušies no "Opus pro" mūzikas.

Tas likās ļoti svarīgi man pašai, jo – mums paliek viņa mūzika, un man ir svarīgi, ka tā skan, ka dzīvo mūsos. Gribu, lai cilvēki viņu atceras, un arī pašai priekš sevis man šis ir tāds svētīgs notikums. Tā būs gan cieņas un goda izrādīšana, gan vēl viena atvadīšanās, jo viņš aizgāja, būdams gan mans tētis, gan skatuves partneris. Un tā ir vēl viena sāpe, kas jāizdzīvo. Un man liekas, ka tētim patiktu šāds notikums. Tieši tik vienkārši," saka dziedātāja un Alex meita Aija Andrejeva, kura ir šā koncerta idejas autore.

Savukārt par koncerta vietas izvēli viņa bilst: "Man ir liels prieks, ka koncerts notiks Lielvārdē, kur esmu piedzimusi un ilgus gadus dzīvojusi kopā ar ģimeni, kur Alex nodzīvoja visu dzīvi, atskaitot pēdējos sešus gadus, ko dzīvoja Ogrē. Parks, kurā notiks koncerts, mums visiem ir ļoti īpaša vieta, un patiesībā tētim vienmēr bija plāni un sapņi attiecībā uz parku – ka tur varētu notikt koncerti, jo šī ir viena no skaistākajām vietām Latvijā, un viņam vienmēr tā bija īpaša."

Par koncerta programmu Aija teic – tajā skanēs visas "Opus pro" skaistākās dziesmas, tostarp arī kāda varbūt sen aizmirsta dziesma.

"Piemēram, čellu grupa "DaGamba" piedāvās savu improvizāciju par vienu no "Opus pro" dziesmām, "Laika suņa" solists Arnis teica, ka "Opus pro" ir mūzika, ar kuras viņš auga un no kuras iedvesmojās, tāpēc arī viņi interpretēs arī kādu no grupas dziesmām. Būs arī grupas zelta sastāvs ar Zigmaru Liepiņu priekšgalā, un viņi izspēlēs vecos, labos hitus. Man liekas, ka tas būs ļoti, ļoti forši!"

Jau vēstīts, ka grupas "Opus pro" dziedātājs Alex (Oļegs) Andrejevs mira 2021. gada 27. decembrī 59 gadu vecumā.

Foto: Radi un talanta cienītāji ierodas atvadīties no “Opus pro” dziedātāja Alex.

Biļetes uz koncertu var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā: www.bilesuparadize.lv.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu