Jauns vārds metālmūzikā: "Mattergy"

TVNET
Jauns vārds metālmūzikā: "Mattergy"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Mattergy"
"Mattergy" Foto: publicitātes

Jaunā pašmāju metālmūzikas grupa "Mattergy" izdod debijas albumu "Primordial Wrath", kurā iekļautas septiņas dziesmas. Tās raksturo gan melodiska, gan progresīva un matemātiska smagās mūzikas stilistika.

Grupas ierakstītais un izdotais albums tapis sadarbībā ar jauno zviedru skaņu režisoru Fredriku Erlingssonu.

Dziesmu pamatā ir stāsts par cilvēces esības meklējumiem un dvēseles attīstības procesu. 

Grupu izveidoja mūziķi Aigars Aress Māls, kurš pieredzi uzkrājis grupā "Enhet", un Ivars Kalniņš, kurš darbojies tādos sastāvos kā "Bruit Monkey" un "The Mascaron". Sākot mūzikas rakstīšanu, grupai pievienojās Latvijas džeza skatuvē pazīstamais bundzinieks Andris Buiķis, basģitārists Ilvars Vītoliņš, kā arī brits Tobias Sarra - avangarda un folkmūzikas vokālists, kurš savā karjerā galvenokārt darbojies kā solo mākslinieks.

Grupas nosaukums "Mattergy" ir sinonīms sinerģijas fenomenam.

"Tas ir saliktenis no vārdiem "matter" un "energy" – vēlamies parādīt matērijas un enerģijas savstarpējo neatdalāmību un mūžīgo mijiedarbību no viena stāvokļa otrā,"

pauž grupa.

""Primordial Wrath" ir mūsu debija, ar ko vēlamies klausītājiem sniegt aizraujošu un muzikāli bagātu pieredzi. Katra dziesma ir stāsts, kurā ir dažādas dimensijas, kas dod klausītājam iespēju atrast sev no tām rezonējošākās. Visas kompozīcijas caurstrāvo dažādu dvēseles stāvokļu izdzīvošana," saka Aigars Aress Māls.

Noklausies albumu!

Albuma prezentācijas koncerti:

15.04.2022 – "Fonoklubs", Cēsis,

16.04.2022 – "Republika", Rīga.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu