"Pienvedēja piedzīvojumi" ar koncertu rokkafejnīcā atgriežas pie aktīvas koncertdarbības

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Pienvedēja piedzīvojumi"
"Pienvedēja piedzīvojumi" Foto: publicitātes

Piektdien, 22. aprīlī, leģendārā latviešu rokgrupa "Pienvedēja piedzīvojumi" pulcēs klausītājus un atbalstītājus koncertā Latvijas 1. rokkafejnīcā, kur grupa rokkafejnīcas jubilejas koncertsērijas ietvaros svinēs arī savu dzimšanas dienu un atgriešanos pie aktīvas koncertdarbības.

Grupa dibināta 1994. gadā un kopš pirmsākumiem, jau vairāk kā 25 gadus, grupa koncertē nemainīgā sastāvā. Ar koncertu rokkafejnīcā klausītāju iemīļotā alternatīvā roka apvienība atgriežas pie aktīvas koncertdarbības 2022. gada vasaras sezonā.

Pēc gandrīz divu gadu pauzes "Pienvedēja piedzīvojumi" ar lielu prieku un degsmi ir sagatavojuši savas labākās dziesmas šim koncertam, kurā reizē ar rokkafejnīcu svinēs arī savu dzimšanas dienu:

"Parasti aprīlī svinam grupas dzimšanas dienu. Tā nu ir sanācis, ka šoreiz svinēsim kopā ar Latvijas 1. rokkafejnīcu,"

par gaidāmo koncertu stāsta grupas bundzinieks Pēteris Lunde.

Šī gada sākumā apritēja desmit gadi, kopš Latvijas 1. rokkafejnīca savas durvis vēra Rīgā un par mājām sauc vēsturisko Reiterna namu Vecrīgā.

"Latvijas 1. rokkafejnīcas stāstā vienmēr galveno vietu ir ieņēmusi Latvijas mūzika un mūziķi. Lai arī šis nav īstais brīdis lielām svinībām, tomēr mūzikai ir jāturpina skanēt," par martā izsludināto jubilejas koncertsēriju stāsta rokkafejnīcas pārstāvji.

Atgādinām, ka 2020. gada nogalē izdota Jāņa Žildes grāmata par grupu "Trīs no Sabiles. Pienvedēja piedzīvojumi".

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu