Daugavpilī noticis juteklīgs kabarē šovs

Foto
TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Cabaret Dinabourg"
"Cabaret Dinabourg" Foto: Gatis Timofejevs

22. aprīlī Daugavpils teātrī pirmizrādi piedzīvoja "Cabaret Dinabourg" – juteklīgs kabarē šovs, kurā mijās muzikāli priekšnesumi dzīvā izpildījumā, plastiskas performances, cirka māksla un konferansjē kvarteta pārdomas par vīrieša un sievietes attiecību daudzšķautnaino dabu.

"Cabaret Dinabourg" veidotāji apzināti izvairījās no stereotipiem, kas saistīti ar kabarē, lai parādītu, ka šī kultūras pieredze var būt atšķirīga no ekrānos redzētā. Daugavpils kabarē šovā kankānu nomaina juteklīga plastika, spalvas vēdekļos – mūsdienīga tērpu stilizācija, nemainīgs paliek tikai kabarē gars – svētku un brīvības atmosfēra.

Režisors Oļegs Šapošņikovs stāsta: "Ideja par kabarē iestudējuma tapšanu radās ārkārtējās situācijas laikā, kad teātra repertuāru papildināja aizvien jaunas izrādes, taču tobrīd tās nevarēja izrādīt skatītājiem publisko pasākumu ierobežojumu dēļ. Radās vēlme eksperimentēt, reinkarnēt piemirstās tradīcijas un radīt Daugavpilī vēl nebijušu kultūras pieredzi, kurā tiktu svinēta skatuves mākslas daudzveidība un mūsmāju mākslinieku talants. Tāpēc kopā ar Daugavpils teātra trupu kabarē šovā ir iesaistīti arī citi talantīgi daugavpilieši - gan solisti, gan mūziķi, gan cirka studijas dalībnieki, lai izceltu mūsu pilsētas lielāko bagātību – tās cilvēkus."

Jaunradīto kabarē šovu skatītāji var baudīt, sēžot pie galdiņa parterā vai balkonā tradicionāli izkārtotās sēdvietās. Pirms šova un starpbrīža laikā kabarē atmosfēru bagātina džeza kompozīcijas dzīvā izpildījumā un pašu muzikantu aranžējumā.

Foto: Skatuves mākslas maģijas svētki juteklīgā kabarē šovā "Cabaret Dinabourg".

Nākamās izrādes: 20. un 21. maijā pl.20.00. Biļetes - Daugavpils teātra kasē (654 26520), "Biļešu paradīze" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu