Markus Rivas "OnlyFans" bildītes kļuvušas dārgākas

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Pēc tam, kad medijos parādījās ziņa, ka Markus Riva piepelnās vietnē "OnlyFans", mūziķis nolēmis palielināt cenu par savu saturu.

Ja iepriekš par Markus Rivas saturu interesentiem nācās šķirties no 12,99 ASV dolāriem (aptuveni 12 eiro) mēnesī, tad tagad pakalpojums maksā 15,99 ASV dolāri (aptuveni 15 eiro).

Mūziķis gan uzsvēra, ka vietnē nepublisko pornogrāfiska rakstura saturu, bet gan dalās ar savām pārdomām, ceļojumu iespaidiem, selfijiem, ka arī publisko vēl neizdotas dziesmas.

Vietne "OnlyFans" cenšas sevi pozicionēt kā dažāda satura radītāju kopienu, taču nav noslēpums, ka lietotni ir iecienījuši seksa industrijas darbinieki, kā arī tie, kuri iepriekš pat nebija iedomājušies, ka varētu atkailināties kameras priekšā un pelnīt ar to naudu.

Atgādinām, ka TVNET GRUPA nesen laida klajā dokumentālo īsfilmu "OnlyFans: viegla nauda vai smags darbs?", kur pieredzē dalījās četras "OnlyFans" satura veidotājas no Latvijas - 18 gadus vecā rīdziniece Sanija, 27 gadus vecā pavāre Zenta, 20 gadus vecā auklīte Evita un 25 gadus vecā skaistumkopšanas speciāliste Lilija.

Ko par jauno sieviešu hobija vai karjeras izvēli saka viņu tuvinieki un sabiedrība kopumā, kā viņas ir sākušas ar to nodarboties un kā tas ietekmē viņu ikdienu, un vai tā ir viegla nauda vai smags darbs, uzzini TVNET GRUPAS veidotajā īsfilmā!

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu