"Rīgas ritmi" atkārtoti saņem Eiropas festivālu asociācijas kvalitātes zīmi

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Rīgas Ritmi 2021: trešā diena
Rīgas Ritmi 2021: trešā diena Foto: Jānis Škapars/TVNET

Novērtējot māksliniecisko programmu un organizatoriskās kvalitātes, kā arī nozīmību starptautiskajā apritē, Eiropas festivālu asociācija atkārtoti piešķīrusi festivālam "Rīgas ritmi" prestižo kvalitātes zīmi "EFFE Label".

EFFE jeb "Europe for Festivals, Festivals for Europe" ir Briselē bāzēta Eiropas festivālu asociācijas programma, ko atbalsta Eiropas Komisija un Eiropas Parlaments. "EFFE Label" piešķiršanu izvērtē starptautiska ekspertu grupa, vērtējot dažādus festivāla kvalitātes standartus. "EFFE Label" garantē festivāla iekļaušanu Eiropas festivālu tīklā FestivalFinder.eu, kas sniedz informāciju labas mūzikas cienītājiem un masu medijiem par pasākumiem 45 Eiropas valstīs.

Starptautiskā improvizācijas, džeza un globālās mūzikas festivāla "Rīgas ritmi" tradīcijas turpinās un tā 22. izlaidums norisināsies no 30. jūnija līdz 2. jūlijam, piedāvājot ārzemju zvaigžņu un vietējo mākslinieku koncertus. Tie notiks gan Rīgas Doma dārzā, gan "Jersika Stage" mākslas centrā "Noass" uz AB dambja, kā arī "Riga Jazz Lounge" bārā viesnīcā "Radisson Blu Latvija".

Rīgā uzstāsies džeza grandu supergrupa "Modern Standards Supergroup" ar Billy Cobham, Randy Brecker un Bill Evans sastāvā, globālās mūzikas apvienība "Ayom" no Portugāles, amerikāņu dziedātājs Clark Beckham, grupa "Very Cool People" ar dziedātāju Paulu Saiju, britu dziedātājs, multiinstrumentālists Xantoné Blacq, amerikāņu bundzinieks, konkursa "Riga Jazz Stage 2022" laureāts Domo Branch, itāļu ģitārists Daniele Mammarella kopā ar latviešu kolēģi Reini Jauno, itāļu dziedātāja, konkursa "Riga Jazz Stage 2022" laureāte Valentina Fin un citi mākslinieki.

Biļešu servisā aula.lv uzsākta arī biļešu tirdzniecība. 

Plašāka informācija par festivālu pieejama mājaslapā rigasritmi.lv.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu