Stafeckas bijušais gadu pēc šķiršanās kļūs par tēti

Sejas.lv
Stafeckas bijušais gadu pēc šķiršanās kļūs par tēti
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
MONTA un Jānis Čubars
MONTA un Jānis Čubars Foto: Ritvars Stankevičs / MicRec

Pērnā gada oktobrī kļuva zināms, ka izjukušas dziedātājas un Latvijas Radio 2 ētera personības Antras Stafeckas un mūzikas producenta, grupas "Otra puse" ģitārista Jāņa Čubara attiecības. Nu Čubars gatavojas kļūt par tēti.

Kā liecina sociālajos tīklos publiskotā informācija, Čubars ar mīļoto sievieti, dziedātāju Montu Strūbergu drīzumā kļūs par vecākiem.

"Nav lielākas dāvanas manā 28 gadu dzimšanas dienā par šo. Šodien esmu pateicīga par manu ģimeni, par manu mūziku, manu Jāni un mūsu mazo. Es esmu laimīga! Paldies, Univers!" vietnē "Facebook" raksta Monta, pozējot foto, kur redzams viņas grūtnieces vēderiņš. 

Monta 16. maijā īpašā pasākumā prezentēja albumu "Planēta tu", kuru producējis Čubars.

Atgādinām, ka iepriekš Čubaru vienoja romantiskas attiecības ar dziedātāju Antru Stafecku. Abi iepazinās pirms 12 gadiem un uzturēja profesionālas attiecības, tomēr kopš 2016. gada rudens abi tika manīti kopā apmeklējot dažādus pasākumus un ballītes, kurās ļāvušies jūtām.

"Mūsu šķiršanās nebija nedz dramatiska, nedz emocionāla. Tā mēdz notikt, ka cilvēki šķiras. Nonācām pie secinājuma, ka vieglāk un pareizāk iet katram savu ceļu. (..) Mūsu attiecības pārauga, jo katrs vēlējāmies kaut ko citu. Vai ir jēga mocīt vienam otru?! Labuma no tā nekāda. Laiks salika visu pa plauktiem," izdevumam "Kas Jauns" par šķiršanās iemesliem pērn oktobrī pastāstīja Stafecka, liekot noprast, ka abu attiecības izjukušas jau pirms kāda laika.

Stafecka pirms attiecībām ar Čubaru bija precējusies ar Ģirtu Lapsu. Abu laulības laikā pasaulē nākuši divi dēli - Roberts un Augusts.

Foto: MONTA prezentē savu jauno albumu

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu