Izjukušas dziedātājas Antras Stafeckas piecus gadus ilgās attiecības

Pēc teju pieciem gadiem izjukušas dziedātājas un Latvijas Radio 2 ētera personības Antras Stafeckas un mūzikas producenta, grupas "Otra puse" ģitārista Jāņa Čubara attiecības. 

Noprotams, ka abu attiecības izjukušas jau pirms kāda laika. Izdevumam "Kas Jauns?" Stafecka atklāj: "Kādu laiku klusējām par šķiršanos, lai pasargātu savu psiholoģisko un emocionālo pasauli. (..) Mūsu šķiršanās nebija nedz dramatiska, nedz emocionāla. Tā mēdz notikt, ka cilvēki šķiras. Nonācām pie secinājuma, ka vieglāk un pareizāk iet katram savu ceļu."

"Mūsu attiecības pārauga, jo katrs vēlējāmies kaut ko citu. Vai ir jēga mocīt vienam otru?! Labuma no tā nekāda. Laiks salika visu pa plauktiem," stāsta Stafecka. 

Dziedātāja piebilst, ka abi saglabājuši koleģiālas attiecības uz skatuves.

Antra un Jānis iepazinās pirms 11 gadiem un uzturēja profesionālas attiecības, tomēr kopš 2016. gada rudens abi tika manīti kopā apmeklējot dažādus pasākumus un ballītes, kurās ļāvušies jūtām.

Kā zināms, Stafecka pirms attiecībām ar Čubaru bija precējusies ar Ģirtu Lapsu. Abu laulības laikā pasaulē nākuši divi dēli - Roberts un Augusts.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Antra Stafecka (@antra_stafecka)

Uz augšu
Back