Foto ⟩ Raimonds Pauls un Mārtiņš Kanters radījuši kopīgu gleznu

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ritvars Stankevičs/MicRec

25. maijā leģendārajās Latvijas Radio 1. studijas telpās notika Mārtiņa Kantera (iepriekš Ruskis) jaunā dziesmu albuma "Glezna" prezentācijas koncerts, kurā piedalījās arī visu jaunā albuma dziesmu autors Maestro Raimonds Pauls. Koncerts pulcināja kuplu skaitu Mārtiņa draugu un Maestro daiļrades cienītāju. Aplūko foto no pasākuma!

Albumā iekļautas 12 Maestro dziesmas ar Jāņa Petera, Ojāra Vācieša un Guntara Rača vārdiem. Albums pieejams gan CD versijā, gan klausāms vai lejupielādējams visās populārākajās mūzikas platformās internetā.

Noklausies albumu!

Visas albuma dziesmas producējis Gints Stankevičs. Kora aranžējumu albuma tituldziesmai “Glezna” veidojis Kristaps Krievkalns un tās ierakstā piedalās Saulkrastu koris “Anima” Lauras Leontjevas vadībā. 

Vērienīgajam skaņdarbam "No visām debesspusēm" kora aranžējumu veidojis Rūdolfs Bērtiņš, bet dziesmas "Virves dejotāji" ierakstā piedalās pazīstamā ielu mūziķe Evelīna Krama.

Mārtiņš Kanters: "Esmu saviļņots, ka man atkārtoti dota iespēja sadarboties ar Maestro Raimondu Paulu, Gintu Stankeviču un "MicRec". Albuma radīšanas process bija ļoti saviļņojošs un prieka pilns, jo strādāt ar sava aroda profesionāļiem vienmēr ir aizraujoši. Esmu gandarīts par paveikto un ceru, ka šis albums atradīs savu klausītāju un, kas zina, varbūt kāda no dziesmām kļūs par kaut ko ievērojamu un bagātinās mūsu ikdienu."

Foto: Prezentēts Mārtiņa Kantera albums "Glezna".

Jauno programmu plānots atskaņot gaidāmajos koncertos, kuros varēs iegādāties arī jauno albumu.

Datumi:

13. septembrī – VEF Kultūras pilī

17. septembrī – Jelgavas kultūras centrā

24. septembrī – Valmieras kultūras centrā

1. oktobrī – Liepājas OC Rožu zālē

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu