"Elviss" piedzīvo pirmizrādi Kannās

TVNET
"Elviss" piedzīvo pirmizrādi Kannās
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Elviss" pirmizrāde Kannās
"Elviss" pirmizrāde Kannās Foto: Warner publicitātes/Mediapass

Trešdien, 25. maijā Kannu kinofestivālā pirmizrādi piedzīvoja viena no šīs vasaras gaidītākajām filmām "Elviss", kas tika uzņemta ar ovācijām 12 minūšu garumā.

Uz sarkanā paklāja kāpa filmas režisors Bazs Lūrmens un galveno lomu atveidotāji Ostins Batlers un Toms Henkss, kā arī Olīvija Dedžonga, Altons Meisons, Nataša Bereta un Katrīna Martina.

Vēlāk Palais Stéphanie pludmalē sanākušie viesi piedzīvoja Elvisam veltītu gaismu šovu, ar dzīvo uzstāšanos klātesošos priecēja trīskārtējais Grammy balvas laureāts mūziķis Diplo pirmo reizi atskaņojot "Tupelo Shuffle", kā arī rokgrupa "Måneskin", kas izpildīja Elvisa Preslija ikonisko hitu "If I Can Dream", kā arī "Supermodel" un "Beggin". Gan Diplo, gan "Måneskin" piedalās filmas skaņu celiņā, ko jūnijā klajā laidīs RCA Records.

Filmas reklāmas rullītis.

Par filmu

Filma vēsta par Elvisa Preslija dzīvi un mūziku caur attiecību prizmu ar viņa mīklaino menedžeri pulkvedi Tomu Pārkeru. Starp Presliju un Pārkeru valdīja sarežģīta dinamika 20 gadu garumā, kopš brīža, kad Preslijs vēl bija uzlecoša zvaigzne, līdz viņa neticamās slavas virsotnei, kas ir arī lielu pārmaiņu laiks Amerikas kultūrā un sabiedrībā. Svarīgu lomu šajā ceļojumā ieņem arī viens no nozīmīgākajiem cilvēkiem Elvisa dzīvē – Priscilla Preslija.

Biogrāfiskās drāmas režisors un scenārija līdzautors ir Bazs Lūrmens ("Lielais Getsbijs", "Mulenrūža"), Elvisa lomā iemiesojies Ostins Batlers ("Reiz Holivudā"), viņa menedžera lomā redzēsim "Oskara" balvas laureātu Tomu Henksu un Priscillu atveido Olīvija Dedžonga ("Beka").

Filma uz lielā ekrāna nonāk 1. jūlijā.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu