"Zvērinātie atgrieza manu dzīvi!" Deps reaģē uz uzvaru tiesas prāvā pret bijušo sievu

Sejas.lv
"Zvērinātie atgrieza manu dzīvi!" Deps reaģē uz uzvaru tiesas prāvā pret bijušo sievu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Džonijs Deps
Džonijs Deps Foto: AFP/SCANPIX

Trešdien, 1. jūnijā, Holivudas aktieris Džonijs Deps uzvarēja tiesas prāvā par neslavas celšanu pret bijušo sievu, aktrisi Amberu Hērdu, kuru viņš iesūdzēja tiesā saistībā ar apsūdzībām par vardarbību ģimenē.

Pēc sprieduma paziņošanas Deps trešdien nāca klajā ar paziņojumu: "Jau no paša sākuma šīs lietas ierosināšanas mērķis bija atklāt patiesību neatkarīgi no iznākuma."

"Runājot patiesību, es jutu, ka biju parādā saviem bērniem un visiem tiem, kuri ir palikuši nelokāmi, atbalstot mani. Jūtos mierā, zinot, ka beidzot esmu to paveicis.

Zvērinātie atgrieza manu dzīvi. Es esmu patiesi pateicīgs," tā Deps.

Savukārt Ambera Hērda savā paziņojumā pauda vilšanos par šādu iznākumu. "Vilšanās, ko jūtu šodien, ir vārdos neaprakstāma. Man sāp sirds, ka pierādījumu gūzma joprojām nebija pietiekama, lai izturētu mana bijušā vīra nesamērīgo spēku, ietekmi un varu."

Ambera Hērda pamet tiesas zāli
Ambera Hērda pamet tiesas zāli Foto: AFP/SCANPIX

"Man ir vēl lielāka vilšanās par to, ko šis spriedums nozīmē citām sievietēm," teikts Hērdas paziņojumā. "Tā ir neveiksme. Tas atgriež atpakaļ laiku, kad sieviete, kas runā un iestājas par sevi, var tikt publiski apkaunota un pazemota. Tas atkāpjas no idejas, ka vardarbība pret sievietēm ir jāuztver nopietni."

Jau ziņots, ka, sākot no 2022. gada 12. aprīļa, bija plānota sešu nedēļu ilga tiesas prāva, kurā filmu "Karību jūras pirāti", "Edvards Šķērrocis" un "Čārlijs un Šokolādes fabrika" zvaigzne, aktieris Džonijs Deps, apsūdz savu bijušo sievu, filmu "Akvamens" un "Trakais brauciens" aktrisi Amberu Hērdu, apmelošanā un neslavas celšanā.

Pāra attiecības un laulība nebija ilga, taču tieši pēc šķiršanās tā iemantoja vislielāko preses uzmanību, pateicoties Hērdas izplatītajiem paziņojumiem, ka viņa cietusi no fiziskas un seksuālas vardarbības. Depa mērķis ir ne tikai pierādīt, ka tā nav taisnība un viņš bijušajai sievai neesot ne pirksta piedūris, bet arī atklāt, ka tieši Hērda kopdzīves laikā esot uzvedusies kā visīstākā varmāka gan emocionāli, gan fiziski.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu