Noklausies! ⟩ Agrāk Artis Dvarionas, tagad Lapsene publisko jaunu dziesmu par krupju rīšanu

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Artis Dvarionas jeb Lapsene.
Artis Dvarionas jeb Lapsene. Foto: Egons Reiters

Pēc debijas aprīlī jaunais Arta Dvarionas mūzikas projekts Lapsene publisko savu otro dziesmu, jauno singlu "Dziesma par krupju rīšanu".

"Dziesma ir par cilvēkam tik ierasto problēmu un risināmo jautājumu atlikšanu jeb paslaucīšanu zem tepiķa. Un, kā zināms, šie neatrisinātie jautājumi nekur nepazūd, tie atgriežas un laika gaitā var mūs pamatīgi smacēt. Šāda tolerēšana ar atliktajām problēmām pēdējos pāris gadus ir nopietni smacējusi arī mani, tādēļ šī dziesma ir kā sava veida retrīts, kā nopietna saruna ar manu sirdsapziņu un pašcieņu," par jauno singlu saka Lapsene.

"Dziesma par krupju rīšanu" tapusi sadarbībā ar teksta autoriem Miku Frišfeldu un Reini Briģi, bet mūziku un aranžijas sarakstījis Artis Dvarionas. Virtuozo ģitāras solo ierakstā iespēlējis Mārcis Vasiļevskis no grupas "Laime Pilnīga".

Savukārt dziesmas videoversijas autors ir Edgars Eglītis, publicitātes foto - Egons Reiters.

Runājot par tālākiem mūzikas projekta attīstības nodomiem, Lapsene saka: "Pēc tam, kad, strādājot pie pirmajām divām dziesmām, esmu iemēģinājis roku arī producēšanā, jūtos gatavs jauniem izaicinājumiem un radošajiem meklējumiem. Plānots, ka jau jūlijā sākšu darbu pie jaunas dziesmas ieraksta, kuras galvenais producents būs pašmāju mūzikā pazīstamais DJ Rudd (Rūdolfs Budze), kurš strādājis pie Dona, Astronout, Mesas, Triānas Parka, Aminatas un citu mākslinieku ierakstiem. Tā būs pavisam cita pieredze ar, ļoti iespējams, negaidītu rezultātu."

Jau vēstīts, ka šā gada aprīlī ar protesta dziesmu "Tukšpauris" pēc 12 gadu pārtraukuma mūzikā atgriezās grupas R.A.P. balss Artis Dvarionas, kura jaunais skatuves vārds ir Lapsene.

Artis Dvarionas agrāk dziedājis ne tikai grupā R.A.P., bet arī neilgi pastāvošajā projektā TāTāTā. Abu grupu pazīstamākās dziesmas ir "Dzīve bez apstājas" (pied. Igo), "Nekas vairs nav tā", "Tu esi dinamīts", "Ja nu tā esi tu" un citas.

Noklausies!

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu