Tallinas ielas kvartālu piepildīs džezs

TVNET
Tallinas ielas kvartālu piepildīs džezs
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Tallinas ielas kvartāls
Tallinas ielas kvartāls Foto: publicitātes

Piektdien, 8. jūlijā, plkst. 20 uz Tallinas ielas kvartāla lielās āra skatuves norisināsies džeza koncerts ar apvienību “SĪPOLA-ČUDARS-ARUTYUNYAN-PEARCE”. Kvartets savā aranžijā izpildīs gan iecienītas un populāras džeza melodijas, gan savas kompozīcijas un improvizācijas. Uz pasākumu aicināti visi, kam ir interese par džeza mūziku un ne tikai.

Improvizētās džeza mūzikas kvartets “SĪPOLA-ČUDARS-ARUTYUNYAN-PEARCE” apvieno profesionālus džeza mūziķus no Latvijas un Lielbritānijas, kuri guvuši pieredzi un izglītību džeza mākslā dažādos pasaules nostūros. Apvienību veido flautiste Rūta Sīpola, ģitārists un komponists Matīss Čudars, sitam instrumentālists Ivars Arutjunjans, kā arī basists Harijs Pīrss (Anglija).

Kvarteta koncerta programmas pamatā būs džeza improvizācija, lai ikkatrs klausītājs varētu iejusties reālā laikā tapušajā skaņu ceļojumā. Improvizētā džeza mūzika lielā mērā balstās uz ieklausīšanos, dialogu, kā arī konfliktu. Šis būs pirmais apvienības koncerts tieši šādā sastāvā, tāpēc mūziķu improvizētajai komunikācijai būs vēl pavisam svaigs un satraucošs raksturs. Tieši šis faktors padarīs koncertu unikālu - improvizācija dzims mirklī, kuru nevarēs atkārtot.

Tallinas ielas kvartāls aicina ikvienu interesentu šajā piektdienas vakarā doties uz koncertu un paplašināt savu redzējumu par džeza scēnu Latvijā! Ieeja koncertā ir par brīvu un bez vecuma ierobežojumiem. Pasākumu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, kā arī Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu