Bija iespēja - vai nu es salūstu, vai pieņemu lēmumu, ka gribu dzīvot: Dina Zuzāne par dzīvi pēc šķiršanās

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 5
Foto: Ekrānuzņēmums

Šā gada maijā apritēja gads, kopš par šķiršanos paziņoja miljonārs, azartspēļu zāļu saimnieks un mākslas mecenāts Jānis Zuzāns ar sievu, mecenāti un mākslas kolekcionāri Dinu Zuzāni. Nu Zuzāne raidījumā "Iečeko slavenību" atklāj, kā pārdzīvo laulības izjukšanu. 

Zuzāne sarunā ar raidījuma vadītāju aktieri Andri Buli atklāja, ka par bijušo vīru neko sliktu publiski neteiks. "Mans vīrs ir manu bērnu tēvs, manu mazbērnu vectēvs. Es viņu cienu kā cilvēku. Es nevienam neteikšu neko sliktu par viņu. Mēs varam paši nesaprasties, bet par viņu man nav jāsaka nekas slikts," izsakās Zuzāne.

Vaicāta, kādi ir viņas ieteikumi sievietēm, kuras piedzīvojušas sāpīgu šķiršanos, Zuzāne aicina apmeklēt Liepājas teātra izrādi "Pūt, vējiņi". "Tur var redzēt latviešu sievietes pašapziņu, stāju, seksapīlu."

"Sievietei, pirmkārt, jebkurā vecumā nav jāzaudē nekas. Viņai ir jābūt tādai, kāda viņa ir," uzsver Zuzāne.

Tiesa, arī viņai šķiršanās sākums bijis sāpīgs. "Divus mēnešus pēc šķiršanās es biju salūzusi. Es pa nakti taustīju gultā, kā var būt, ka man nav blakus mīļotais cilvēks? Bet tas bija divus mēnešus...

Bija iespēja - vai nu es salūstu, vai es pieņemu lēmumu, ka es gribu dzīvot.

Es gribu dzīvot! Es gribu baudīt dzīvi! Es gribu būt laimīga! Es gribu, lai man acis mirdz!" norāda mecenāte. 

"Šobrīd es daru to, ko es gribu. Brīvas sievietes statuss - tā ir kaut kur privilēģija," par jauno statusu izsakās Zuzāne, norādot, ka neizslēdz iespēju atrast jaunu mīlestību.

Mākslas kolekcionāres vasaras plānos ietilpst ceļošana un koncertu apmeklēšana. Tāpat viņa var lepoties ar kuplu draugu pulku. "Man ir parādījušies jauni cilvēki, kuri mani gaida visur," atzīst Dina.

Jau ziņots, ka pagājušā gada maijā Zuzāni nolēma šķirties pēc 40 kopdzīves gadiem.

Abi apprecējās 1986. gada janvārī, bet abu attiecības sākušās jau krietni agrāk. Jānis un Dina Zuzāni daudzu gadu garumā roku rokā apmeklēja gan operu un baletu pirmizrādes, gan citus saviesīgus sarīkojumus, prezentācijas un koncertus, kā arī mākslas izstādes. Tāpat arī viņi ir vieni no Latvijas populārākajiem mākslas mecenātiem.

Zuzāni par savu laulības dzīvi publiskajā telpā runāja atturīgi, neieslīgstot privātās detaļās. Abu laulības dzīvē ir dzimušas divas meitas - Elīna Janevica un Kristīne Zuzāne, kas arī kopā ar vecākiem pievērsušās mākslas popularizēšanai un atbalstam.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 5

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu