Noskaties! "Singapūras satīns" izdod video sadarbībā ar "A-Eiropa"

TVNET
Noskaties! "Singapūras satīns" izdod video sadarbībā ar "A-Eiropa"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Grupa "Singapūras satīns"
Grupa "Singapūras satīns" Foto: Publicitātes foto

Repa apvienība “Singapūras satīns” ir izdevusi dziesmu “Uz Seen” kopā ar leģendāro deju mūzikas grupu A-EUROPA, šodien singlam iznācis arī mūzikas video.

“Šoreiz mēs vēlējāmies izdarīt kaut ko mazliet atšķirīgu no tā, kas ir darīts līdz šim, un ļaut skatītājam uztvert stāstu caur tādu formātu, kā mēs šobrīd uztveram pasauli - caur telefona ekrānu.

Stāsts jau ir ļoti vienkāršs - mēs esam bārā, mēs atpūšamies un iepazīstamies ar šo foršo meiču no viņas perspektīvas, tad vakars izvēršas par kārtējo avantūrisko plezīru ar visai filigrānu nobeigumu,

bet šoreiz, pārmaiņas pēc, tas tiek attēlots caur meičas acīm jeb drīzāk - caur telefonu.

Pašā dziesmā arī piedalās leģendārā A-EUROPA, kas izbruģēja ceļu visai latviešu popmūzikai, un mēs bijām vairāk nekā pagodināti, kad Arturs Duboks piekrita ar mums sadarboties šim gabalam,”

“Uz Seen” videoversijā redzama arī aktrise Elīna Bojarkina un “Citi zēni” mūziķis Jānis Pētersons, klipu producējis “Creative Squad Production” un Kārlis Zenne.

Dziesmas autori ir Jānis Krīvēns, Edgars Bāliņš, Kārlis Zenne un Eduards Gorbunovs, to producējuši Silins Beats un rolands če.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu