Ieskaties! Kā "Tautumeitām" klājās Japānas tūrē?

Foto galerija
Sejas.lv
Ieskaties! Kā "Tautumeitām" klājās Japānas tūrē?
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Etnomūzikas grupa “Tautumeitas” jūlijā sniedza piecus koncertus Japānā, tādās pilsētās kā Kota, Hiogo, Higašikava, Hirosima un Jasugi. Tūres laikā, pārvietojoties ar auto, ātrvilcieniem un lidmašīnām, kopējā kilometrāža, neskaitot ceļu no un uz Latviju, bija 6000 kilometri.

Kā stāsta grupas dalībnieces, publikas atsaucība bija vienreizēja, par ko liecina arī fakts, ka daži no koncertiem bija pilnībā izpārdoti un aģentūra “Harmony Fields”, kas organizēja šo tūri, ir apņēmības pilna tuvākajā nākotnē atkārtoti organizēt grupas “Tautumeitas” koncertus Japānā.

Viens no koncertiem notika Higašikavas pilsētā, kas atrodas uz Japānas otrās lielākās salas Hokaido.

Hokaido pilsētas mērs “Tautumeitām” piešķīra Goda pilsoņu statusu, kas ir ne vien liels gods, bet sniedz arī iespēju grupai šajā salā ciemoties atkārtoti un kā goda pilsonēm izmitināšana turpmāk būšot par brīvu.

Asnate Rancāne:

“Japāņi mūs ļoti silti sagaidīja, jau lidostā nolaižoties tikām sagaidīti ar Latvijas karogiem un dāvanām.

Patiess prieks apzināties, cik tuva japāņiem ir Latvijas kultūra, tradīcijas un daba. Šī valsts apbrīno Latviju, mūsu mazo nāciju, mūsu tradīcijas un cilvēkus.”

Šobrīd “Tautumeitas” piedalās “Prāta Vētras” koncerttūrē un aktīvi gatavojas savam lielkoncertam ar nosaukumu “Skrejceļš”, kas norisināsies 26. augustā Skultes ostā, Saulkrastos.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu