Video ⟩ "Skaistā, viesmīlīgā pilsēta!" Galkinu arī Liepājā sveic ar stāvovācijām

Sejas.lv
"Skaistā, viesmīlīgā pilsēta!" Galkinu arī Liepājā sveic ar stāvovācijām
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 4
Foto: instagram/maxgalkinru

Krievu humorists Maksims Galkins ne tikai Dzintaros ticis sagaidīts ar lielām ovācijām - tikpat silti viņu uzņēmuši arī liepājnieki, liecina vietnē "Instagram" publicētais video.

Publiskotajos kadros redzams, ka sanākušie pavada Galkinu ar stāvovācijām. "Paldies, Liepāja! Cik reizes šajos gados esmu apciemojis šo skaisto viesmīlīgo pilsētu, un vienmēr mani uzņem ar prieku. Mīlu jūs," tā humorists.

Iepriekš Galkins izpelnījās sajūsmu Jūrmalā, kur demonstrēja savas latviešu valodas zināšanas. 

Jau ziņots, ka Galkins, atklājot izrādi, pārsteidza sanākušos ar uzrunu latviešu valodā. "Labvakar, dārgie draugi. Es sāku mācīties latviešu valodu, jo tagad Krievija uzmanīgi seko līdzi visam, ko saku koncertos. Tāpēc es šodien runāšu un jokošu tikai latviski. Tagad redzu, ka daudzi latvieši ir nobijušies, ka jokošu tikai latviski. Bet neuztraucieties. Jums blakus sēž krievi - viņi vispār nesaprot, kas te notiek un par ko viņi ir samaksājuši," jokoja Galkins.

Foto: Viesi ierodas uz Maksima Galkina uzstāšanos Dzintaros

Kā zināms, Galkins publiski paudis stingru nostāju, ka ir pret Krievijas sākto karu. Viņš turpina atbalstīt Ukrainu, daļu no pasākumos gūtajiem ienākumiem ziedojot Ukrainas bēgļiem.

"Kā Krievijas Federācijas pilsonis uzņemoties līdzatbildību par notiekošo, palīdzību Ukrainas bēgļiem uzskatu par savu pienākumu," atklāja humorists.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu