Filmas “Neona pavasaris” pirmizrādi nosvinēs ar īpašu deju mūzikas ballīti

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Kadrs no filmas "Neona pavasaris"
Kadrs no filmas "Neona pavasaris" Foto: publicitātes

Filmas “Neona pavasaris” nacionālās pirmizrādes vakarā 14. oktobrī H2O 6 kvartālā Rīgā notiks filmas veidotāju organizēts elektroniskās mūzikas notikums, kurā piedalīsies gan Latvijas, gan ārvalstu elektroniskās mūzikas mākslinieki.

Pirmie no izziņotajiem māksliniekiem deju mūzikas naktī ir Berlīnes dīdžeji Blazejs Maļinovskis (Blazej Malinowski) un Dope Amine, kā arī Latvijas grupa “Alejas”, kas sniegs koncertu pasākuma sākumā.

Pasākumu, kas norisināsies augstskolas RISEBA telpās H2O 6 kvartālā, atklās grupas “Alejas” koncerts. Tās sastāvā ir jaunie mākslinieki Kirils Ēcis, Spāre Vītola un Reinis Žodžiks, savukārt vakara gaitā uz divām skatuvēm uzstāsies elektroniskās mūzikas mākslinieki no Latvijas un Eiropas. Pilns mākslinieku saraksts un norišu grafiks tiks publicēts oktobra sākumā, taču biļetes uz pasākumu jau šobrīd ir pieejamas iepriekšpārdošanā par īpašu cenu.

Filmas režisors un pasākuma idejas autors Matīss Kaža atklāj: “Filma “Neona pavasaris” norisinās mūsdienu Rīgas pagrīdes reivu scēnā, tāpēc mēs vēlējāmies pirmizrādes notikumu nosvinēt ar jaudīgu elektroniskās mūzikas pasākumu. Nakts gaitā uzstāsies gan filmas skaņu celiņa veidotājs m.a.t.a.d.a.t.a (Toms Auniņš), gan arī citi vietējie un ārzemju mākslinieki, kuri noteikti radīs šo par vienu no šī rudens spilgtākajiem pasākumiem.”

Režisora Matīsa Kažas drāmas “Neona pavasaris” nacionālā pirmizrāde gaidāma Rīgas Starptautiskā kino festivāla ietvaros 14. oktobrī plkst. 21.00 kinoteātrī “Splendid Palace”. Visas biļetes uz pirmizrādes seansu ir izpārdotas, taču jau šobrīd pieejamas biļetes uz filmas īpašajiem pirmsballītes seansiem tai pašā vakarā plkst 21.30 kinoteātros Kino Citadele, Apollo un Cinamon. 

"Neona pavasaris" ir nospriegota jauniešu drāma un naktsdzīves hronika. Filmas galvenā varone Laine ir studente, kas dzīvo Rīgas priekšpilsētā. Laikā, kad Laines vecāki pārstāj dzīvot kopā un viņai jāuzņemas atbildība par mazo brāli, Laine nonāk Rīgas pagrīdes reivu scēnā, kur viņa iemīlas reiverē Gundā un atklāj savu seksualitāti. Taču bezmiega nakšu un ballīšu iespaidā Laine pakāpeniski sāk zaudēt saikni ar realitāti un ģimeni.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu