Tuvāk lielajai balvai! Noskaidros "Lauku sētas" finālistus

Sejas.lv
Tuvāk lielajai balvai! Noskaidros "Lauku sētas" finālistus
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

28. oktobrī šovā “Lauku sēta” noritēs pēdējā darba nedēļa pirms lielā fināla un noskaidrosies, kuram dalībniekam nedēļas izskaņā būs šovs jāpamet.

Jo tuvāk finālam, jo saspringtākas emocijas dalībnieku starpā. Edgars stāsta, ka Modris grib piešķirt citiem nevērtīgos darbus, lai pats saņemtu čaklā titulu. Modris neieklausās Edgara ieteikumos par lapenes būvēšanu, bet visu dara pa savam. Vēl Edgars neizpratnē, kāpēc viņš ne reizi nav ticis pie čaklā titula. Dalībnieku stresa līmenis ir augsts, jo jāpaspēj izdarīt visu.

Katrs darīs savu darbu, izņemot Andri, kurš nedarīs neko. Viņš imitēs strādāšanu un visi pamanīs, ka Andris pat nemāk trimerēt. Tomēr ideju Andrim netrūkst – pusdienu laikā viņš piedāvā, ka jābalso ārā abi spēcīgie puiši. Fināls tuvu, ūdens smeļas mutē, tāpēc arī iespēju ripas spēlē būs jālej ūdens tā dalībnieka spainī, kuru negrib redzēt uzvaram spēlē. Un iespēju ripa šajā nedēļā patiešām iespaidīga – iespēja uz izbalsošanas sola sēdināt vēl vienu sliņķi.

Šogad “Lauku sētas” fināls 4. novembrī. Savukārt 11. novembrī skatītājiem būs iespēja skatīt īpašo aizkadru raidījumu, kurā redzēsim vēl iepriekš neredzētus kadrus no šova, noteikti neiztikt bez kurioziem mirkļiem.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu