Influenceri un slavas kāri jaunieši tiekas realitātes šova "TikTok māja" atklāšanā

Sejas.lv
Influenceri un slavas kāri jaunieši tiekas realitātes šova "TikTok māja" atklāšanā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Kā kļūt par ietekmīgu influenceri? To jaunā realitātes šovā “The B Team TikTok māja” centīsies izzināt jaunieši, kuri vēlas kļūt par spēcīgiem tiktokeriem – jauniešu vidū iecienītā sociālā tīkla aktīviem dalībniekiem.

3. novembrī, klātesot influenceriem un aktīviem sociālo tīklu lietotājiem, notika iepazīšanās ar šova dalībniekiem.

Šobrīd visā pasaulē aizvien populārākas kļūst vietas, kurās vienkopus pulcējas digitālā satura veidotāji. Vienu no tādām – The B Team – ir izveidojusi arī Latvijā sociālo platformu lietotāju vidē atpazīstamā sociālā tīkla TikTok satura veidotāja Elīna Pakalne.

Jau kādu laiku Elīna bija vēlējusies izmēģināt influenceru producenta lomu. Draugu pamudināta, viņa nolēma izveidot savu TikTok māju, kas arī citiem jauniešiem palīdzētu attīstīt darbību šinī sociālajā tīklā. Lai tā pilnvērtīgi darbotos, nepieciešamie mājas dalībnieki tika meklēti ar realitātes šova palīdzību. No visiem interesentiem, kuri pieteicās startam projektā, tika atlasīti 10 labākie, kas šovā cīnās par iekļūšanu TikTok mājā. Šādu iespēju – turpmāk augt kopā ar “The B Team” - iegūs seši jaunieši.

Šovs solās būt košs, mūsdienīgs, jautrs, ar spilgtām emocijām pilns, īss un kodolīgs, tieši tāds, kā sociālo tīklu aplikācija. Būs gan smiekli un asaras, gan savstarpēji ķīviņi un aizkulišu sarunas vienam par otru. Šovs piesaistīs ne tikai gados jaunus skatītājus, bet arī ikvienu, kuru interesē viss jaunais un modernais, jo sociālo tīklu platforma TikTok šobrīd ir kas tāds, kam velkama vienlīdzības zīme ar “trendīgs”.

Jauniešu progresu un paveikto vērtēs trīs šova vadītāji. Elīna Pakalne – influencere, uzņēmēja, aktrise. Viņa kopš 16 gadu vecuma savu ikdienu saista ar TikTok platformu. Otra vadītāja lomā iejuties Edgars Bāliņš – komiķis, “Comedy Latvija” vadītājs un dibinātājs, apvienības “Singapūras satīns” dalībnieks, kā arī viens no seriāla "Lielie Muļķi" galveno lomu atveidotājiem. Jauniešu veikumu vērtēs arī Kristaps Zutis – bokseris, uzņēmējs un televīzijas zvaigzne, kurš vada Latvijā populārus šovus. Šajā projektā Kristaps ieņem stingrā pasniedzēja lomu.

Sērijās skatītāji varēs sekot līdzi tam, kā jaunieši tiek galā ar izaicinājumiem, kurus viņiem sagatavojusi Elīna. Lielākoties tie ir cieši saistīti ar influencera dzīvi, un ar Edgara un Kristapa palīdzību viņi izvērtēs, kuri seši ir labākie, pārējos pakāpeniski izbalsojot katras epizodes beigās. Izaicinājumu vidū arī publiska uzstāšanās, uzdevumi, kas pieprasa iziešanu no savas komforta zonas un baiļu pārvarēšanu. Šova laikā varēs sekot līdzi, kā dalībnieki tiek ar to galā un kā konkurences apstākļos veidojas viņu savstarpējā komunikācija, zinot, ka katras epizodes beigās viņiem būs jāizbalso viens no savējiem.

Realitātes šova producents – Kristiāns Alhimionoks. Stilists, producenta palīgs – Aleksejs Stepanovs.

Pirmās divas atlases sērijas, kurās tiek noskaidroti šova dalībnieki, izklaides platformā Tet TV+ var skatīties jau tagad. Pēc tam katru ceturtdienu būs pieejama viena jauna sērija.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu