FOTO ⟩ Leģendārās kafejnīcas "Leningrad" "bēres" un jauns sākums

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Alternatīvās kultūras kafejnīcā “Leningrad” sākts slēgšanas mēneša festivāls, kura laikā tiek piedāvāta intensīva dažādu mūzikas pasākumu programma. Ēkā pie Krišjāņa Valdemāra ielas un Raiņa bulvāra krustojuma alternatīvā kultūrvieta darbojās astoņus gadus, bet jau šā gada decembrī ar citu nosaukumu turpinās atbalstīt alternatīvo kultūru jaunā lokācijā, kuras atrašanās vieta tiks izziņota drīzumā.

Pirms tam kafejnīca “Leningrad” sešus gadus darbojās arī Kalēju ielā Vecrīgā, kas nozīmē, ka nākamā gada martā tiks atzīmēta kultūrvietas 15 gadu jubileja.

Tikmēr vēl šomēnes “Leningrad” būs iespēja izbaudīt kā mūziķu, tā dīdžeju uzstāšanos.

9. novembrī kultūrvietas viesi tiks izklaidēti ar labu džeza mūziku, ko no vinila platēm spēlēs DJ Edgars no Rīgas. 10. novembrī no plkst. 20.00 par autentisku minimālistiskā blūza performanci parūpēsies ģitārists Johnny B’ Beast, bet Lāčplēša dienā plkst. 21.00 uz patriotisku koncertu aicinās folkroka grupa “Symbolic”, vakaru ar kvalitatīvu latviešu mūziku turpinot DJ Uldim Rudakam.

12. novembrī plkst. 21.00 kafejnīcā “Leningrad” atgriezīsies blūza noskaņas, jo uz skatuves kāps leģendārais blūzmenis Jānis Vanadziņš ar savu mūziķu sastāvu “Vanadziņa Trio+”, kura skanējumā īpašs uzsvars likts uz dinamisko dziedātājas Māras vokālu.

15. novembrī plkst. 20.00 “Leningrad” mūzikas programma tiks novirzīta Šveices un Somijas virzienā, jo šo valstu instrumentālo postroku pārstāvēs attiecīgi grupas “hubris.” un “Baulta”, savukārt 16. novembrī plkst. 20.00 ar virtuozu ģitārspēli klausītājus priecēs no Austrālijas uz Latviju atbraukušais Ivars Štubis.

Mūsu valsts dzimšanas dienā plkst. 21.00 ar īpašu programmu kafejnīcā “Leningrad” uzstāsies leģendārā rokgrupa “Rūsa”,

vakaru attiecīgās noskaņās paturpinot DJ Kristapam Zvirgzdam, bet 19. novembrī alternatīvajā kultūrvietā uzspēlēs DJ Renāte K.

24. novembrī plkst. 20.00 par vispusīgu rokenrola programmu, kurā iekļauti gan veci, gan jauni starptautiski un pašu hiti, parūpēsies duets “Tapetes”, kura dalībnieki savulaik spēlējuši grupās “The SixTies” un “Keksi”.

Visbeidzot noslēdzošajā nedēļas nogalē 25. novembrī plkst. 21.00 uzstāsies visleģendārākā latviešu pankroka grupa “Inokentijs Mārpls”, bet 26. novembrī plkst. 21.00 – čigāniski panciskais ansamblis “Alum Alu”, vakaru noslēdzot DJ Martin Alex.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu