"Viņš ir joks!" Zuzāns par bijušās sievas jauniņo draugu

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Jānis Zuzāns ar kundzi Dinu
Jānis Zuzāns ar kundzi Dinu Foto: Kristīne Madjare un Roberts Blaubaks

Uzņēmējs, azartspēļu zāļu īpašnieks, mākslas kolekcionārs un mecenāts Jānis Zuzāns, viesojoties raidījumā "Dž. Spot", izteicās par viņa bijušās sievas Dinas Zuzānes attiecībām ar uzņēmēju Gunti Gadzānu.

Raidījuma vadītājs Dž.Dž.Džilindžers, atsaucoties uz kādu interviju, kuru sniedzis Gadzāns, vaicāja Zuzānam, vai taisnība, ka viņš neļāvis Dinai vairs precēties, jo tad viņai viss tikšot noņemts.

"Kādas muļķības! Mums ar Dinu bija laulības līgums, kur mēs pirms 10 gadiem bijām sadalījuši, kas ir kam. Dinai ir īpašumi, man - bizness. Bet šķiršanās līgumā mēs paredzējām, ka es Dinai izmaksāju uzturnaudu, gana lielu, bet tas viss darbojas līdz tam laikam, kamēr viņa stājas jaunās laulības attiecībās. Tad jau rodas cits cilvēks..." atklāj Zuzāns.

Vaicāts, vai viņš noticēja abu attiecībām, Zuzāns atbild noraidoši. "Man šķiet tā - ja tam cilvēkam patiešām sāpētu, viņš paklusētu. Šis nav īstais laiks runāt. Es tam neticu... (..) Es negribu par viņu neko daudz runāt, es viņu īpaši nezinu, es viņu satiku bērēs vienu reizi, parunāju kādu pusstundu, man radās savs priekšstats. Man ir tāda sajūta, ka puisis dzīvo kaut kādā savā iedomu pasaulē."

"Es viņu neuztveru nopietni, man liekas, ka viņš ir tāds joks... Es zinu Dinu! Dinai viņš varēja būt tāda spēlīte. Gribēja varbūt man parādīt, ka viņai var būt jauns puisis," prāto Zuzāns.

Neraugoties uz šķiršanos, Zuzāns uzsvēra, ka abi spējuši saglabāt cieņpilnas attiecības un viņš joprojām bijušo sievu ciena un mīl.

Atgādinām, ka plašāka sabiedrība uzņēmēju Gunti Gadzānu, kurš vairākus gadus dzīvoja Turcijā, bet nu atgriezies dzimtajā Latvijā, iepazina, pateicoties draudzībai ar Andreja Žagara kultūras attīstības fonda valdes locekli, mākslas un mūzikas mecenāti Dinu Zuzāni. Viņi abi viens otru iedvesmoja, kopā izdzīvoja jaunus izaicinājumus un vienkārši baudīja dzīvi.

Sarunā ar TVNET Grupas tiešsaistes žurnālu "Klik" Guntis ar lielu mīlestību stāsta par kopā piedzīvotajiem mirkļiem ar Dinu. Tāpat viņš pastāsta, ar ko nodarbojas, kādi bijuši musulmaņu valstī pavadītie dzīves gadi un ar kādu skatu viņš raugās nākotnē. Uzņēmējs atzīst, ka no Dinas iegūtās atziņas noderēs mūža garumā.

Jau ziņots, ka divas dienas pirms savas 67. dzimšanas dienas pēkšņi mūžībā devās mākslas kolekcionāre un uzņēmēja Dina Zuzāne.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu