"Čuhņas" skandāla dēļ Kambalas sasauc preses konferenci un nāk klajā ar paziņojumu (23)

Sejas.lv

Pagājušajā nedēļā plašu ažiotāžu izpelnījās uzņēmējas un realitātes šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Olgas Kambalas izteikumi, kur viņa nodēvēja Dobeli par čuhņu. Pēc saņemtās pretreakcijas gan no uzņēmējiem, gan komentētājiem sociālajos tīklos Kambalas nāca klajā ar oficiālu paziņojumu, aicinot mediju pārstāvjus uz preses konferenci.

Kā paskaidroja Kambalas, preses konferences mērķis bija pievērst uzmanību mobinga problēmai Latvijā. Olga Kambala uzskata, ka piedzīvojusi to, ko cita sieviete nevarētu pārciest. Viņa atklāja, ka pēc šī skandāla sākusi apmeklēt arī psihologu.

Neilgi pēc tam Olgas vīrs Kaspars pārņēma sarunu, sakot, ka Olga šīs situācijas dēļ ir satraukta un stresa pārņemta.

"Tā Latvijā nedrīkst darīt, mana sieva personīgi nevienu neaizskāra," uzsver Kaspars. Abi sarunā arī iepazīstināja ar dažādu jomu pārstāvjiem, kuri iesaistījās naida runu veicināšanā. Tie ir, piemēram, arī izglītības iestādes darbinieki un valsts iestāžu darbinieki, kuri vērsās gan pret Olgu personīgi, gan Kasparu.

Viņi minēja konkrētas frāzes, tika izteikti arī draudi. 

"Uzskatu, ka tiku izmantota. Es atkārtošos, ka šīs visa dēļ sāku apmeklēt psihologu, bet esmu stipra, tikšu tam pāri, bet mēs gribam pacelt mobinga problēmu Latvijā," tā Olga.

"Mēs savā ziņā esam klauni un saņemam par to naudu. Bet tas ir tikai šova "Slavenības. Bez filtra" ietvaros, ārpus šova mēs esam cilvēki, kuri dzīvo savu dzīvi. Es gribētu kaut vai vienu dienu brīvu no tā visa," saka Olga.

"Tas ir briesmīgi, ka tevi izsmej, apceļ," raudot saka Olga.

Viņa arī atgādina, ka raidījuma "Zili rozā" ietvaros atvainojās dobelniekiem par žargonisko izteicienu, taču tas nevienu vairs neinteresēja.

"Mēs vērsīsimies tiesā, mums ir labs jurists, kurš iepazīstināja ar to, cik panti ir pārkāpti. Šie draudi ir apdraudējuši manu dzīvību, būs iesniegumi policijā," skaidroja Kambalas.

"Mēs vēlamies, lai visi cilvēki, kuri to darīja, saprastu, ka tā nevar darīt."

Jau ziņots, ka sabiedrībā plašu rezonansi raisīja "čuhņas" skandāls - Olgas Kambalas  frāze burtiski pārņēma sabiedrību.

Tāpat ziņots, ka daudzi Dobeles uzņēmumi izmantojuši šo situāciju, lai sociālajos medijos atgādinātu par sevi, pārdotu kādu produktu un vienkārši radoši izpaustos.

Uz augšu